Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.14, 15:15   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5418
Ettiği Teşekkür: 97376
Aldığı Teşekkür: 135782
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Yasaklı Başlangıç! | Tokmak | Rahmi Turan

Dün, yeni dönemin başlangıcını gördük.
Görünen köy kılavuz istemeyeceğine göre önümüzdeki dönemin “ne menem şey” olduğu şimdiden anlaşıldı.
Erdoğan’ın “Ben herkesin Cumhurbaşkanı olacağım. Biz 77 milyonu sevdik, kucakladık” sözlerinin palavra olduğu her davranışında ortaya çıkıyor!

Ahmet Davutoğlu’nun başkanlık için “Tek aday” olduğu dünkü AKP Kongresi’nde, yeni dönemin ilk işareti olarak 14 gazete ve televizyon kanalına “akreditasyon yasağı” konuldu.

Akreditasyon kongreyi izlemek için yapılan kayıt işlemidir. Buna yasak getirmek, “medyaya sansür” demektir!
Sürekli olarak demokrasi ve özgürlüklerden bahseden Erdoğan’ın ve onun partisi AKP’nin bu tutumu, verilen sözlerle çelişiyor ve tek kelime ile “komik” oluyor! “Davutoğlu kardeşini” AKP Genel Başkanı yapan Tayyip Erdoğan, delegelere “Şunu bilmenizi istiyorum ki, bu asla bir veda değil, sadece bir isim değişikliğidir. Bilesiniz ki, bu bir ‘Fatiha’dır, bir başlangıçtır, yeni bir açılıştır, yeni bir milattır. Sizlerden ayrılmıyorum.” dedi.

Yeni milat ise, Cumhurbaşkanlığı görevini bugün devralacak olan Tayyip Erdoğan’ın yeni yasaklarıyla başladı.
Erdoğan “Bu sadece bir isim değişikliğidir. Sizlerden ayrılmıyorum!” dediğine göre, Davutoğlu’nun ne biçim bir Genel Başkanlık ve Başbakanlık yapacağı da net olarak ortaya çıkmış oluyor! Vatana ve millete hayırlı olsun!

Sözcü

Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.