Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.14, 19:09   #16
Mihri Sultan
Uzman Üye

Mihri Sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 2172
Aldığı Teşekkür: 6531
Rep Derecesi : Mihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzel
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Yakaza Mesajı göster
Okulları imam hatibe dönüştürdüğün, dinci eğitim dayatması yaptığın için
HELAL ETMİYORUZ.. Hiç katılmıyorum buna.İstemeyen seçmiyor.Bütün okullar imam hatip oldu sanıyosunuz galiba..Din eğitimi almak isteyene de engel kimse olamaz .İsteyen istediği okula gider seçimini yapar. Adı üstünde imam hatip ...Bende zamanında başörtülüleri okula almayan darp edenleri ,o koşulları hazırlayanlara,bi çok insanın geleceği ile oynayanlara etmiyorumm.
@Yakaza

BİR dönem baş örtüsü yüzünden üniversitede sorun yaşayan baş örtülü arkadaşlar vardı.. Okula alınmadı , eğitim hakları elinden alındı bu noktada evet ve CHP nin en büyük hatası bu durumu siyaset haline getirip bu kızcağızlar üzerinden siyeset üretmemekti..!! Bu durumu kim kullandı tabiki AKP.. Hem de sündüre sündüre cılkını çıkararak. Din üzerinden siyaset üreterek..!!

Din denilince hani DİNİ SİYASET haline getiren bu parti hırsızlık , dolandırıcılık rüşvet vs.. vs durumlarına alet olurken ya da adı karışırken bu hakkı nasıl helal ediyorlar işte ben de bunu anlamıyorum. Seni bu gruba dahil etmiyorum hani belirtmişsin ya ben hep adalet peşindeyim diye.. Eminim sen de sindiremiyorsundur..!!!
Ben kimsenin başında örtüsünde şeklinde değilim. Bunu hak olarak görüyorsa zaten diyeceğim laf yok ama baş bağlamak akıl tutulması gerektirmiyor. Eğer sapla saman karışırsa şu Cumhuriyet değerleri, demokrasi ilkeleri bağımsızlık ve özgürlük elden gidecek. İşte o vakit her şey için çok geç kalınmış olabilir.