Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.14, 19:32   #17
Arsenik
Tam Üye

Arsenik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 230
Aldığı Teşekkür: 799
Rep Derecesi : Arsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Eski bir hikaye vardır. Bir gün bir derviş saçı sakalı kestirmeye gider berbere. O sırada bir kabadayı girer içeri. Kafasına vurur dervişin. Keltoş keltoş diye diye vurmaya ve dalga geçmeye devam eder.

Ses etmez derviş. Bir süre sonra kabadayı dışarı çıkar çıkmaz araba çarpar feci şekilde can verir. berber dervişe döner, "tamam çok kızdın ama bu kadarı ağır olmadı mı be derviş efendi?" der. Derviş ise, "vallahi beddua bile etmedim, zoruma da gitmedi lakin bu keltoşun bir de sahibi var, onun zoruna gitmiş demek ki" der...

işte onun gibidir bu da.Umurun da olur mu hakkımızı helal edip etmemek,kibirlendiği % 50 si etse yeter ona... bizi yaratan bu duruma ne edecek bakalım ...

Velhasıl..

Çocuklarına gemiler alan,(Zamanın da babam plastik bir oyuncak treni zor almıştı bana.recep oğullarına milyon dolarlık gemileri nasıl aldı?)
pırlanta mağazaları açan,
milyon dolarlık villaları olan,
"ben büyük ortadoğu projesinin eşbaşkanıyım, bize bir görev verildi" diye övünen,
libya'ya savaş gemileri yollayan, abd'nin emrinden çıkmayan bir başbakana hakkımı helal etmiyorum.

milyonlarca insan gibi...bireysel olarak cehennemi garantilediğin kanısındayım