Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.14, 00:35   #27
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Yakaza Mesajı göster
Okulları imam hatibe dönüştürdüğün, dinci eğitim dayatması yaptığın için
HELAL ETMİYORUZ.. Hiç katılmıyorum buna.İstemeyen seçmiyor.Bütün okullar imam hatip oldu sanıyosunuz galiba..Din eğitimi almak isteyene de engel kimse olamaz .İsteyen istediği okula gider seçimini yapar. Adı üstünde imam hatip ...Bende zamanında başörtülüleri okula almayan darp edenleri ,o koşulları hazırlayanlara,bi çok insanın geleceği ile oynayanlara etmiyorumm.

Dünyadan bihabersin @Yakaza..

Hiç mi takip etmedin? Fatih Altaylı'nın çocuğunu 95 km deki bir okula yazmışlar. Ve bunun gibi niceleri..

Tabi tabi herkes istediği okula gidebilir..

Yoksa sen de 7,4 yetmedi mi diyenlerdinmisin..

* * *

Slower, bilip bilmeden konuşma. Ülke ekonomisi ile ilgili başka bir konuda istatistikleri verdim, o konuyu gördün, gık diyemedin, diyemezsin de.

* * *

Bir insan cahil olabilir, okuma yazması bile olmayabilir, ama yandaş, kandaş, havuz olmayan medyayı biraz takip etse, neyin ne olduğunu kavrar..

Hukuk'un daha ne oluduğunu bilmeyen insanlar var bu ülkede, yazık yahu..

* * *

Burada hiç boşu boşuna akp yi övmeyi bırakın.. Saftiriklere yedirirsiniz yazdıklarınızı..

* * *

Bunlar da gelip geçici. Gün gelecek, herkes hesabını verecek.. Bazı şeyler sı fır lan maz..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.