Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.14, 01:24   #29
Yakaza
» Evli Mutlu Çocuklu «

Yakaza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 9
Ettiği Teşekkür: 1909
Aldığı Teşekkür: 2082
Rep Derecesi : Yakaza muhteşem bir gelişmedeYakaza muhteşem bir gelişmedeYakaza muhteşem bir gelişmedeYakaza muhteşem bir gelişmedeYakaza muhteşem bir gelişmedeYakaza muhteşem bir gelişmedeYakaza muhteşem bir gelişmedeYakaza muhteşem bir gelişmedeYakaza muhteşem bir gelişmedeYakaza muhteşem bir gelişmedeYakaza muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Hasta
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Dünyadan bihabersin @Yakaza..

Hiç mi takip etmedin? Fatih Altaylı'nın çocuğunu 95 km deki bir okula yazmışlar. Ve bunun gibi niceleri..

Tabi tabi herkes istediği okula gidebilir..

Yoksa sen de 7,4 yetmedi mi diyenlerdinmisin..

* * *

Slower, bilip bilmeden konuşma. Ülke ekonomisi ile ilgili başka bir konuda istatistikleri verdim, o konuyu gördün, gık diyemedin, diyemezsin de.

* * *

Bir insan cahil olabilir, okuma yazması bile olmayabilir, ama yandaş, kandaş, havuz olmayan medyayı biraz takip etse, neyin ne olduğunu kavrar..

Hukuk'un daha ne oluduğunu bilmeyen insanlar var bu ülkede, yazık yahu..

* * *

Burada hiç boşu boşuna akp yi övmeyi bırakın.. Saftiriklere yedirirsiniz yazdıklarınızı..

* * *

Bunlar da gelip geçici. Gün gelecek, herkes hesabını verecek.. Bazı şeyler sı fır lan maz..

Valla Real herşeyin farkında ve takibindeyim siz bi haber olmayasınız neyse sen bana ne desen ben değişmem ben sana ne desem değişmessin anlamak istediğin gibi görürsün olayları o yüzden herkes kendi fikrini savunsun kimseyi kendi düşüncelerini kabul ettirmeye kalkmasın ya da kendi düşüncende olmadığı için 'yakışıksız' cümleler kurmasın herkesin fikri dini kendine kabul eder etmez o ayrı ama saygı başka birşey....
3 Üyemiz Yakaza'in Mesajına Teşekkür Etti.