Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.14, 01:39   #31
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32354
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Valla @Slower öyle konuşmussun ki görende herşeyi o yaptı sanacak.. Neymiş aç değilmişiz güvendemişiz..

Sınırın ötesinde canlı canlı kafa kesen islam faşistleri var bu faşistler gibi kendileride faşist olan bir hükümet bu ülkeye hakim olmuş.. Bu o..spu çocuklarının yarın veya başka bir gün sınırın içine geçip kafa kesmeyeceğinin bomba patlatmayacağının bir garantisi varmı? bana bunun garantisini verebilirmisin? veremezsin..

Valla ben bu zamana kadar bu devletin ne polisinden ne askerinden nede herhangi birşeyinden hiç razı değilim. Hiçbirine de ihtiyacım yok. Güç olan herşeyden iğrenirim ve güce kesinlikle tapmam sen taparsın onu bilmem.. Çok şükür kendimi savunacak kadar gücüm dirayetim var bir gün bu ülkede kaos çıktığında mümkünse sen ve senin gibiler gitsin durdursun o kaosu.. Ben bu kaosu yaratanların oyununa gelip hiçbirşey yapmayacağım kendimi savunmaktan başka..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.