Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.14, 13:13   #38
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
800 tl asgari ücret,yediginiz önünüzde yemediginiz, arkanizda

afiyet olsun
Yoookk artık öyle yan gelip yatmak öncedendi. O devir geçti artık ! Çalışacaksın bir işle hatta iki işle dahi yetinmeyeceksin, kovalayacaksın. Daha 24 yaşındayım herşeyim var bir asgari ücretle sahip olmadım o kadar şeye.

Sen herşeyini bir asgari ücrete göre planlıyorsan oda senin kapasiten. Herşeyi devletten bekleme lütfen.

@Hasat ; Cehennemin yazı işlerine de sen bakıyorsun herhalde hemen milletin hükmünü vermişsin sen 4. kattasın sen 7. kattasın Cehennemin 7 kattan yaratıldığınıda biliyormuşsun valla buna şaşırdığımı itiraf etmeliyim demek ki çok önyargılı davranmışım sana başta bunun için özür dilerim.

Ama yinede herkes bildiği konularda konuşsun sonra ablamızın biri gelir beynimizden tokatlar mazallah.

Sen beni değiştiremezsin bende seni. O yüzden çokta yorulmayalım. Senin zeki bir insan olduğunu biliyorum buraya geldiğimde en dikkatimi çeken üye sendin bir gün yine de gözlerini açıp doğruları görebileceğinin ümidi içerisindeyim hadi selametle..

@SerseriGezgin ben senin gibi düşünmüyorum kardeş. Polisimide askerimede güveniyorum. Eğer o söylediğin müsibet bir gün gerçekleşirse sadece kendimi değil, Vatanım için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.