Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.14, 15:59   #40
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Yoookk artık öyle yan gelip yatmak öncedendi. O devir geçti artık ! Çalışacaksın bir işle hatta iki işle dahi yetinmeyeceksin, kovalayacaksın. Daha 24 yaşındayım herşeyim var bir asgari ücretle sahip olmadım o kadar şeye.

Sen herşeyini bir asgari ücrete göre planlıyorsan oda senin kapasiten. Herşeyi devletten bekleme lütfen.

@Hasat ; Cehennemin yazı işlerine de sen bakıyorsun herhalde hemen milletin hükmünü vermişsin sen 4. kattasın sen 7. kattasın Cehennemin 7 kattan yaratıldığınıda biliyormuşsun valla buna şaşırdığımı itiraf etmeliyim demek ki çok önyargılı davranmışım sana başta bunun için özür dilerim.

Ama yinede herkes bildiği konularda konuşsun sonra ablamızın biri gelir beynimizden tokatlar mazallah.

Sen beni değiştiremezsin bende seni. O yüzden çokta yorulmayalım. Senin zeki bir insan olduğunu biliyorum buraya geldiğimde en dikkatimi çeken üye sendin bir gün yine de gözlerini açıp doğruları görebileceğinin ümidi içerisindeyim hadi selametle..

@SerseriGezgin ben senin gibi düşünmüyorum kardeş. Polisimide askerimede güveniyorum. Eğer o söylediğin müsibet bir gün gerçekleşirse sadece kendimi değil, Vatanım için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.
Bak, en üstte ilk koyulttuğum bölüme ithafen yazıyorum. Sen iki üç işte eşşek gibi çalışıp, insanların akıl, beden ve ruh sağlığı için olmazsa olmaz olan sosyal aktivitelere, sanatsal yaşama, spora, okumaya, tatile zaman ve para bulamazken ki, bunlar her insan için şarttır, senin o çok sevdiklerin ülkeyi pazarlayıp, üç beş kuruş diye nitelendirdikleri milyon dolarları ceplerine indiriyorlar. Seni de manevi dünyanda mutlu olmaya davet ediyorlar. Servetlerini sana bağışlasınlar da, senin şartlarında yaşayabilecekler mi, hallerine şükredecekler mi bakalım. Sen halinden memnun olduğun sürece problem yok. Ama ben senin gibiler için üzülürüm. Herkesin bir hayatı ve ülkesi var çünkü. Bu ülkedeki her insan insanca yaşamayı hak ediyor. Günde 8 saatten fazla çalışmayarak insanca yaşamayı. Sen halinden memnun oldukça, yarın çoluk çocuğun da senin şartlarında yaşadığında onlar için üzülmeye hakkın yok. Bunu sen istiyorsun...

İkinci koyulttuğum bölüme gelince. Daha tokatlamadım. Tokatlasaydım şu an yanında olanlar bile anlardı tokatlandığını

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.