Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.14, 20:19   #42
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

@Slower

Vatan için diyorsun ama altındaki vatanın sallandığını bile göremiyorsun. Giderim ederim diyorsun ya eğer kaos olursa benden sana bir dost tavsiyesi ister kulağına küpe yap ister gözardı et. Bu çağda hiçbirşey için gidipte kendini feda etmeye bile değmez hele bu ülkede hiç değmez. Gider geberirsin unutulur gidersin.. Bu devirde en önemli şey artık yaşamak!

Senin cesedin üzerindende savunduğun insanlar seni alet ederler yalanlarına, iğrençliklerine.. Ve sen bunları görerek dahada pişman olursun.

Hayatta kendin ol kendi düşüncelerin ideallerin olsun, taparcasına savunma.. Beni bilirsin. Ben Atatürkçü geçinen anıtkabirdeki insanlara sözüm o portre yapmalarınada kızarım. Senin gibi malum şahısı peygamber gibi görenlerede kızarım.

Dahada yazardım ama @CadII yazacaklarımın bir kısmına tercüman olmuş.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.