Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.14, 00:59   #55
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

@ala'turka

Diliniz ile icraatınız birbirini tutsaydı belki bu kadar tepki almazdınız.Fikir alışverişini severim diyorsun ama asla fikir almıyorsun burda elli kişi neyden rahatsız olduğunu kendi üslüplarında dönüp dönüp ikinize anlatıyorlar.Bir defa olsun ya bu insanların anlattığı doğrumuki dedinizmi ? tabiki hayır .. Benim herkese saygım var deyip daha dün noterliğinizi bitiren GÜL'e bile kessin sesini otursun tarzında mesaj yazmadınmı ?

Slowerla burda en çok iletişime geçen kırmadan anlatanlardan biri benim mesela bu konunun içinde az üstüne gidince direk benim inanç seviyemi sorguladı ki bunu akçıların %80 i yapıyor.

Sizden olmayanın inancını sorguluyorsunuz yaşamını sorguluyorsunuz ama başınızdaki adamı asla sorgulamıyorsunuz.

O partinin başındaki adam peygamber değil insanoğlu nefsiyle dünyaya gelirki siz bunuda unutmuşsunuz.Kayıtsız şartsız körü körüne.
Yapıyorsunuz diye yazdıklarım genel akp camiası içindir şahsını tanımıyorum çünkü.

Biz şöyleyiz şunu yaptık bunu yaptık diye anlatıyorsunya hani reel hayatta o kadar yakınınızdayımki namaz vakti geldiğinde topukları kıçına vura vura mescide koşanların nasıl rüşvet pazarlıkları yaptıklarına binlerce kez şahit oldum .Çizdiğin o tozpembe dünya her akşam TRT 1 haberlerinde zaten var.
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.