Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.14, 01:38   #56
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
@ala'turka

Diliniz ile icraatınız birbirini tutsaydı belki bu kadar tepki almazdınız.Fikir alışverişini severim diyorsun ama asla fikir almıyorsun burda elli kişi neyden rahatsız olduğunu kendi üslüplarında dönüp dönüp ikinize anlatıyorlar.Bir defa olsun ya bu insanların anlattığı doğrumuki dedinizmi ? tabiki hayır .. Benim herkese saygım var deyip daha dün noterliğinizi bitiren GÜL'e bile kessin sesini otursun tarzında mesaj yazmadınmı ?

Slowerla burda en çok iletişime geçen kırmadan anlatanlardan biri benim mesela bu konunun içinde az üstüne gidince direk benim inanç seviyemi sorguladı ki bunu akçıların %80 i yapıyor.

Sizden olmayanın inancını sorguluyorsunuz yaşamını sorguluyorsunuz ama başınızdaki adamı asla sorgulamıyorsunuz.

O partinin başındaki adam peygamber değil insanoğlu nefsiyle dünyaya gelirki siz bunuda unutmuşsunuz.Kayıtsız şartsız körü körüne.
Yapıyorsunuz diye yazdıklarım genel akp camiası içindir şahsını tanımıyorum çünkü.

Biz şöyleyiz şunu yaptık bunu yaptık diye anlatıyorsunya hani reel hayatta o kadar yakınınızdayımki namaz vakti geldiğinde topukları kıçına vura vura mescide koşanların nasıl rüşvet pazarlıkları yaptıklarına binlerce kez şahit oldum .Çizdiğin o tozpembe dünya her akşam TRT 1 haberlerinde zaten var.
@Hasat
Sen bi soru sordun, bende samimi bir şekilde cevap verdim,
Ama siz hala nasihat ediyorsunuz, söylediklerimizi kabul etmiyorsunuz diyorsun,
Belkide o kadar inandırıcı değilsiniz, neden kendinizi sorgulamıyorsunuz
Bizde burada bişiler yazıyoruz, neden hiç birine katılmıyorsunuz,
Bundan dolayı ben size bişi diyormuyum,
Anlaşılan siz forum aleminde yenisiniz, veya başka bir forumda yazmadınız,
Ateist insanlar var, adamlar yazıyor, başka forumlarda,
Ee napalım her yazanın fikirlerini kabulmü edelim
Benim fikirlerim mutlak doğrudur diye iddia etmiyorum
Vede kimseye dayatmıyorum,
Başka birininde dayatmalarına karşıyım,
Ben demokrat bir insanım, eğer aynı kulvarda koşmuyorsak
Bu tartışmamızında bir anlamı olmayacaktır eminim
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti.