Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.14, 04:05   #57
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

@Hasat forumda yaş olarak en küçük benim 2 yıla yakın buradayım daha hiç kimseye ismiyle seslenmedim abi dedim abla dedim. Elimden geldiği kadar hiç kimseyi kırmamaya çalıştım ha ufak tefek sinirlenip tartışıp kalbini kırdıklarım oluyor ama onu anladığım zaman ona küçük şakalar yapıp takılıyorum olmadı özelden mesaj yazıp görüşüyorum bir şekilde gönlünü alıyorum yani öyle kötü niyetli odun bir adam değilim ben, amacım burada kesinlikle dikkat çekmek yada kaos çıkarmak değil. 3 günlük dünya sanalda da olsa kimseyle kötü olmak istemiyorum. Hadi bir kişi çıkıp hakkımda kötü bir şey söylesin sen bana şunu yaptın desin vallahi girmem bir daha buraya.

Benim ağzım o kadar iyi laf yapmaz anlatmak istediğim şu ki yazdığın iletide buraya huzur kaçırmak için gelen farklı bir amaç peşinde olan biri gibi göstermeye çalışmışsın beni Vallahi benim öyle bir amacım yok onu bil yani.

Konu zaten çorba oldu birazda kendimden bahsedeyim Yumuşak kalpli sevecen biri olduğum bir yana birde it yüzüm vardır. Reel hayatımda beni bilen bilir beni azıcık tanıyan biri karşıma geçipte öyle hakaret edip rahat rahat konuşamaz ettirmem, konuşturmam, fırsat bile vermem alaşağı ederim. Bana herkes istediğini söylebilir ama tek istediğim hakaret etmeyin yahuuu ben ediyor muyum ?
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.