Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.14, 23:05   #58
Erhan1907
...erhan1907...

Erhan1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2012
Konular: 18
Mesajlar: 418
Ettiği Teşekkür: 112
Aldığı Teşekkür: 1309
Rep Derecesi : Erhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerdeErhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerdeErhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerdeErhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerdeErhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerdeErhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerdeErhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerdeErhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerdeErhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerdeErhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerdeErhan1907 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Kopkop
Standart Cevap: Sana Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Merhaba @ala'turka
Şu mesajlara yorum yapma gereği hissettim;


Alıntı:
Bölünmüş yollarda, otobanlarda güvenli seyahat et
Güvenli seyahat demişsiniz ancak otobanlarda her gün gerçekleşen kazaları güvenli olarak mı görüyorsunuz?

Alıntı:
Yenilenmiş geniş kaldırmalarda yürüyerek şehrin tadını çıkar,
Geniş kaldırımlar dediğiniz 30 santim bile olmayan kaldırımlar mı?

Alıntı:
Cennet bahçelerini aratmayan, yemyeşil parklar alanlar
Her gün yüzlerce ağaç kesilirken bu cennet bahçeleri nerede acaba?

Alıntı:
Hızlı tren, Marmaray, üçüncü köprü, Üçüncü havalanı,
Kötü şeyler mi bunlar hayır tabi ki vardır bir güzelliği. Ancak bunu doğaya zarar vermeden yapılsa daha güzel olmaz mıydı? Halkın istediği şekil de yapılsaydı çevredekileri ve çevreyi rahatsız etmeyecek şekilde olsaydı bu konunun tartışılmayacağını gayet iyi bildiğinizi düşünüyorum.

Alıntı:
Yenilenmiş toplu taşıma araçları, hepsi milyarlık klimalı lüks
araçlar
Acaba bunlar neredeki bölgelere veya neredeki kesimlere yönelik yenileniyor? Sandalyeleri kırık,yıpranmış otobüsler hala kullanılmakta.

Alıntı:
Bu Hükümet'ten önce memur maaşları ödenemiyordu
Acaba bu hükümetten önce Ağustos depreminin, ve depremin etkisinin de olduğunu biliyor musunuz? Depremin nerede olduğunu biliyorsunuzdur. Ülkenin ekonomi kaynağı olan Marmara Bölgesinde büyük bir depremin olması sizce ekonomide bir hasar yaratmaz mı? Memur maaşları bu sebepten ödenmemiş olabilir miydi?


Okul ve hastahane kısmını daha da emin olduğum için sona saklamak istedim;

Alıntı:
Aynı şekilde yenilenmiş modern okullar
Benim eğitim dönemimde Akp hükümeti vardı. İlk okulda kırık,çizik,bozuk sıralar, ortaokulda kırık,çizik,bozuk sıralar, lisede kırık,çizik,bozuk sıralar ile eğitim gördüm. Bir kez olsun sıralarımızın yenilendiğini görmedim. Bu mu modernlik oluyor? Yoksa ilk okul 5 de iken yarım dönemde 10, diğer yarım dönemde 4 sınıf öğretmeni değişikliği mi modern? Ortaokul, liseyi katmıyorum oranınkiler ayrı. Üniversitede bile bozuk sıraların olduğu eğitim için gerekli envanterlerin olmadığı gerçek.

Alıntı:
Yenilenmiş hastaneler, otel konforunda odalar,
Kaç hastahaneyi kontrol ettiniz çok merak ediyorum. Benim gittiğim hastahanelerde o konfor dediğiniz şeyi göremedim. Odalarda ki düzensizlik mi devlet hastahanesi dediğimiz hastahanelerin çalışanları mı yenilendi de ben mi daha göremedim?Alıntı:
Ak parti bütün asimilasyon politikakarına son verdi,
El konulan azınlık mallarını iade etti,
Artık hiç kimse kimliğini saklamak zorunda değil
Bununla ilgili yaşadığım bir olayı söyleyeceğim ondan sonra tekrardan bu konu ile ilgili yorumunuzu beklerim. Ben Aleviyim. Asfalt çalışmaları oluyor ya hani. Benim bulunduğum sokağın çoğu da Alevidir. Çevremdeki bütün sokakların yollarını yapıyorlar da benim sokağımı neden yapmıyorlar? Bu 1 kez değil, 2 kez değil 3 kez değil. 4 kez oldu ve her defasında sokakça belediyeye şikayet ettikten bir kaç ay sonra yarım yamalak çalışma yapıldı. Sizce bu yol çalışmalarında yetkili olanlar kimliğimizi bildiği için mi yapmıyorlardı?İzninizle bende size şu soruları sormak istiyorum;
Onlarca yalan söyleyip milleti kandıran birine mi oy vereceğiz? İnsanları ayrıştıran, kutuplaştıran birine mi oy vereceğiz? Hukukun bağımsızlığını bozup kendini kurtaracak kararları vermesini sağlayan birine mi oy vereceğiz? Medyaya, insanların görüşüne engel olan birine mi oy vereceğiz? Milletvekilliği düşüp yargılanma olacağını bildiği için Resmi Gazeteye baskı uyguladığı için mi oy vereceğiz? Atatürk'ün Yüce Türk Milleti demesine rağmen o birinin Yüce Türk Milleti vatandaşlarını yuhalattığı için mi oy vereceğiz? Kendisinin desteklediği şeyleri kendisine oy veren kısmın istediği yerde eylem yapmasına müsade edip, kendisine karşı eylem yapanlara müsade ettirmeyip demokratik hakları uygulatmadığı için mi oy vereceğiz? Adı yolsuzlukla anılan birine mi oy vereceğiz?Akp milletvekillerinin,belediyelerinin kendi çıkarları doğrultusunda hareket etmesi için mi oy vereceğiz?

77 milyonun cumhurbaşkanıyım deyip de şu kişi gelirse oraya gelmem diyen birine mi oy vereceğiz?

Milleti düşünmeyen, sadece kendilerini düşünen Akp'ye mi oy vereceğiz?

Sadece kendi çıkardıkları önergeleri,kanunları onaylayıp diğer partilerin önergelerine sırf başka partide diye reddedenlere mi oy vereceğiz?
Örnek istiyorsanız son zamanlarda ki en büyük örnek olan maden ocakları denetimi arttırılsın önergesinin Akp'lilerce reddedilmesidir.

Yol için camiyi yıkarız diyen kişiyi alkışlayıp, camiye canını, sağlığını kurtarmak için ayakkabıyla girenleri yuhalamak mıdır desteklemek? Camiye ayakkabıyla girdiler diyen kişiyi desteklemek sizce ne kadar doğru? Sizce cami yıkmak mı daha kötü bir şey yoksa oraya ayakkabı ile girmek mi? Yol için camiyi yıkarız cümlesini bir CHP de olan biri kullansaydı dinsiz der miydiniz demez miydiniz?

Oy vereceğiz? kelimelerinin yanına bir de helal mi edeceğiz? i de eklemiş farz ederseniz konunun bütünlüğünü de bozmamış oluruz. Eğer hala şu soru kısmındaki yazdıklarıma ben yine de helal ediyorum diyorsanız daha da diyecek bir şeyim yok.


Şahsen ben asla HELAL ETMİYORUM.
Dediklerimde tek bir yanlış dahi olduğunu düşünmüyorum.

Saygılarımla;
__________________
...erhan1907...

Erhan1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Erhan1907'in Mesajına Teşekkür Etti.