Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.09.14, 20:40   #145
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5976
Mesajlar: 25,788
Ettiği Teşekkür: 100617
Aldığı Teşekkür: 141453
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları

(1 Eylül - 7 Eylül
)

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sorumluluklarının farkında ol!Gökyüzü hafta boyunca ilişkilerde dengesiz romantik tavırlar ve aşkı zedeleyen sorumsuz davranışlar sergilemenize neden olabilir. İlişkilerde hareket tarzlarına özen gösterilmelidir. Tepkisel ve düşüncesizce yapılan davranışlar özgürlük isteğinizin hakim olmasından kaynaklanır. Bu transit sırasında dikkatli olun zira şimdi mantıklı düşünmek yerine öfkeyle hareket edersiniz. Sakinleşin zararlı çıkan siz olursunuz. Özel yaşamınızda hafta boyunca radikal kararlar alma eğiliminde olmamaya özen gösterin.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İç sesine kulak ver yenilen! Hafta boyunca kendinizi farklı ve özgün hissetmeye başlarsınız. Yeni olaylara ve insanlara uyum sağlamanız kolaylaşır. Hayal gücü, vizyon ve sezgiler bu süreç içinde olağanüstüdür. Bu etki sanat uğraşları, müzik, resim yapmak, şiir yazmak veya ruhsal bir uğraş için, meditasyon veya dua etmek gibi, çok uygundur. Ruhsal gücünüz başka insanların destek ve yardımları ile kuvvetlenmektedir. İçinizde saklı düşünceleri geliştirmek ve olgunlaştırmak olasıdır. Her şeyin içyüzünü kavrama sezgisi gelişir. Özellikle duygusal konularda bu sezgi size bir çok konuda fayda sağlayacak. Sezgilerinize güvenin ve size verdiği mesajları dikkate alarak ilerleyin.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kendin ol ve sorumluluk al. Gökyüzünden sizlere yansıyan enerjiler le sorumluluklarınızın izin verdiği ölçüde yaşamaya ve görevlerinizi yerine getirmeye dikkatinizi çekecektir. Kendinizi kısıtlanmış ve zorlanmış hissedeceksiniz ama, bu duyguların sizin yükümlülüklerinizden koparmasına izin vermeyin. İşinizi dikkate alın ve özen gösterin. Böylece gerçekten istediğiniz şeyleri yapmak özgürlüğünü elde edersiniz. Enerji seviyeniz düşük olabilir ama, bunu yapmak zorunda olduğunuz şeylerden kaçınmak için kullanmayın. Başka insanları kısıtlamayın ve taşıyamayacakları yükler vurmayın. Depresyondan kaçının. Hedefe odaklanırsanız başarılı olacağınızı unutmayın.


Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İç dünyanda ki zenginliği dışarı yansıt. Bu hafta güzellik, sanat, müzik ve edebiyat hayranlığınız kendini hissettirecektir. Zevkli konuşmalar ve ahenk günün size verecekleri arasındadır. Size yakın olan insanlara duygularınızı rahatlıkla açın ve kendinizi anlatın. Zihni yormayan uğraşlar size zevk ve mutluluklar getirecektir. Kısa mesafeli yolculuklar olumlu ve keyifli geçecektir. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle duygusal konularda yaşanacak keyifli gelişmeler aşkı en yalın hali ile yaşamanızı sağlayacak.
.Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Dengede ve coşkulu ol. Çok kuvvetli tutkular ve arzular bu hafta etkili olacak enerjilerin başında gelmekte. Eşinizi veya ortağınızı tamamen değiştirmek arzusuna kapılabilirsiniz. Ya da ilişkinin son durumunu başka bir biçime sokmak isteği içinde olabilirsiniz. Kıskançlık, sahiplenme duygusu ve başka insanlar üzerinde kontrol kurma arzusu bu transit etkilerini çok zorlu yapabilir. Bilmeniz gereken şey başkalarının hayatını değiştirmek o kadar kolay değildir. Hele onları tamamen değiştirmek olanak dışıdır. Bu amaçla baskı uygulamak sizi daha zor şartlara sürükler. İnsanları yönlendirmek yerine kendi zihninize bir düzen vermeniz daha faydalıdır.Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sev ve Değer ver. Bu hafta, Aşk ve romantizm, güzellikler, ilişkiler ve iyi duygu veren şeyler için büyük bir istek uyanacaktır yüreğinizde. Arzularınız heyecanlarınız çok yüksektir ve özellikle karşı cinse duyulan arzular sizi körükler. Kendinizi çok tutkulu ifade edeceğiniz için başka insanlar tarafından dikkat çeker ve itibar görürsünüz. Yaratıcı enerjilerinizi sanat, müzik veya tiyatro alanlarında etkili olarak kullanmaya çalışın. Sevdiğiniz insana anlamlı bir mesaj için özel bir yemek yapmaya ne dersiniz ? Bu hafta aşırı savurgan ve müsrif olabilirsiniz. Bu eğiliminizi yenmek için harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kendinle barış. Bu haftanın ilk günlerinde kendinizi sevilmeyen ve anlaşılmayan birisi olarak hissedebilirsiniz. Bu durum gerçeklerden ziyade kendiniz hakkındaki izlenimlerinizdir. Duygusal konularda haddinden fazla alıngan ve duyarlı olmamaya dikkat etmelisiniz. Aileniz veya sevdiğiniz insan üzerinde aşırı bir koruyuculuk taslamak da yanlıştır. Bu hafta ne yediğinize de dikkat edin. Zehirlenmeler ve mide rahatsızlıklarına sebebiyet verebilir. Göksel enerjiler, Çevrenizde ki insanların görüş açılarını ve duygusal yanlarını daha iyi anlamak için olumludur. Özellikle duygusal konularda!

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Ruhunu dinlendir yaşamı sev. Bu hafta maddi olaylardan fazla soyut alem ve ruhanilik ilginizi çeker. Başka insanlara gizemli ve anlaşılmaz görünürsünüz. Ortaklık ve ilişkilerde tatmin olunacak zamandır. Hafta boyunca ruhsal gücünüz zirveye çıkar. Kendi gücünüzün farkına varırsınız. Sevdiğinizi kıskanmak tatlı bir duygu olarak içinizi sarar. Bu güçlü enerjiler sizin medyumluk yeteneğinizi hissettirir ve umulmadık rüyalar görmenizi sağlar. Rüyalarınızı not edin yaşamınızla ilgili önemli ipuçları söz konusu olabilir.
Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kalbini aç ve sana sunulanı kabul et. Bu hafta sürprizlere hazır olun. Bu sürprizler karışıklığa ve anlaşmazlıklara neden olan türden olabilir. Bunların sizin gelişmeniz ve olgunlaşmanız için gerekli olacaklarını unutmayın. Bunlara birer meydan okuma ve deneyim kazanma fırsatı olarak bakın. Sorunlar sizin sıra dışı davranmanızdan da kaynaklanabilir. Özellikle hayata farklı açıdan bakanlar ile uyuşamazsınız. Sizin farklılığınız başka insanların tepkilerini çekebilir. Bu arada acele davranışlarınızın ve sabırsızlığın kazalara yol açabileceğini unutmayın.

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sev iste ve kazan. Gökyüzünün sizlere yansıyan enerjileri ile her şeyden önce kendinizi duygusal olarak kazanmaya hazır hissetmenizi sağlar. Sevdiğiniz insana sevginizi tüm yalınlığıyla ifade edip mutluluk ve uyumu sağlayabileceğiniz bir haftadasınız. Fakat iş hayatınızda dikkatli davranmanızda fayda var. İş yaptığınız insanların sizinle aynı fikri paylaşmaması ve yaptıklarınızla hem fikir olmamaları muhalefet etmeleri sizin işleri kendi tarzınıza göre yapmanız onları size düşman etmektedir. Bazen fikir ve uygulama özellikleri insanları birbirine düşman eder. Bildiğiniz yolda ilerleme ısrarı de bu düşmanlığı güçlendirir. Ne olursa olsun bu hafta anlaşmazlıklar, hüsranlar, ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sabırlı ve kararlı ol. Tanımlamakta zorlanacağınız pek çok enerji taşıyan duygularınız bu hafta oldukça yüksektir. Hisleriniz çok duyarlıdır. Öyle olmasalar başkaları tarafından kasten itildiğinizi ve geri planda bırakıldığını hissedersiniz. Bir şelale olduğunuzu düşünün ve bırakın sular üzerinizden aksın. Egonuzu arka planda saklayın ve yüzeye çıkmasın. Enerjinizi doğrudan gözetmek veya ilgilenmek zorunda olduğunuz insanların çıkarları ve faydaları için harcayın. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın yürüyüş yapın, doğa içinde dolasın ve tabiat ile içli dışlı olun. Gökyüzünü seyredin. Bütün bunlar zihninizi başka olaylara çevirecektir. Şimdi sizi inciten geçmişteki olayları unutun. Arkadaşlarınızın incitici davranışlarını görmezden gelin. Sinirlerinizi ve dilinizi kontrol edin.

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Organize et ve uygula. Bu hafta düşünceleriniz muhtemelen odaklanmış, organize edilmiş, temkinli, ölçülü ve belki de derin olacaktır. Bunların yanında biraz depresyonda karışabilir. Meditasyon yapın dua edin ve ruhsal enerjinizi yükseltin kendinizle baş başa kalın. Olayları biraz ağırdan almaya çalışın ve dünyanın hayal ettiğiniz kadar kötü olmadığını görün. Olumlu zihinsel düşüncelere odaklanın. Özel yaşamınızda ise size yaşatılanı yaşayanların söylemlerine kulaklarınızı tıkayın ve yeni başlangıçlara yol alın.
Astrolog Şenay YANGEL
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.