Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.09.14, 23:35   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Mecliste Protesto

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi es es savaş Mesajı göster
MECLİS'TE PROTESTO

Erdoğan'ın yemini öncesi CHP'li milletvekilleri Genel Kurul salonuna girdikten sonra Erdoğan'ı beklemeden protesto edip çıktı.

ÇİÇEK'E İÇ TÜZÜĞÜ FIRLATTILAR

CHP'nin usul tartışması açma istemesinin reddedilmesi üzerine CHPGrup Başkan Vekili Engin Altay, Cemil Çiçek'e iç tüzük kitapçığı fırlattı. Altay'ın bu sırada Meclis yasalara göre yönetilir dediği duyuldu.

İşte CHP'li Altay'ın iç tüzüğü fırlattığı o an...

DEMİRTAŞ: KARARA SAYGI DUYARIZ AMA...

HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, CHP'li Engin Altay'ın Cumhurbaşkanı yemin töreni öncesi Başkanlık Divanı'na Anayasa ve İçtüzük kitapçığını fırlatmasıyla ilgili "Böylesine bir günde protesto veya katılmama gibi bir tavır anlaşılırdır, parti kararı olarak yapmışlarsa ona saygı duyarız ama kitapçık fırlatma nezaket ötesi bir durumdur" dedi.

CHP'Lİ ALTAY'DAN AÇIKLAMA

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in kendisine söz vermemesini eleştirip TBMM İç Tüzük kitapçığını yere fırlatarak, yanındaki CHP’li vekillerle Genel Kurul’u terk etti. Ardından Meclis'te bir basın toplantısı düzenleyen CHP heyeti adına konuşan Altay çarpıcı açıklamalar yaptı.

"YAPTIM, YİNE YAPARIM"

İşte Altay'ın açıklamasından satırbaşları: "Öncelikle şunu söylemem lazım muhtemelen aldığı bir "Alo Cemil" telefonu nedeniyle tüzüğü çiğnemiştir. Bir milletvekilinin usulünce ayağa kalkarak elini kaldırması durumunda başkanın yapacağı tek şey vardır. O vekilin meramını dinlemektir. Ben ayağa kalkmışken iki defa yoklama bahanesi ile söz vermemesi kabul edilemez. Bana söz hakkı vermemesi kabul edilemez. Ben de o yüzden kendilerine fırlattım. Yaptım yine yaparım."

Iyi güzel bir sum´da, sadece birinci olarak Kaynak belirtilmemis!.
Konuyu yazildigi sekilde Internette aristirdigimda, ayni seklini bulmaktab zorluklar cekip, sadece CHP´yi yanlis bir isikta tutulmasini gösteren satirlarin birlestirilmis oldugunun farkina vardim.

Sayet kendinin Gazeteciligin yoksa, alintilarinin altina yapilan yorumlarin, görülecek ve farkedilecek sekilde ayrilmasinda yarar var!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Lüzumsuz vede gereksiz bir hareket olmuş.CHp nin bir ana önce kendini revize etmesi gerekiyor tabi içerdeki dinazorlar izin verirse.

Bu durumun Luzümsüz oldugunu hic düsünmüyorum.
Parlamento yöneticileri, esit bir sekilde Parlamenterlere, konusma hakki vermezse, nedenler uydurup, bazi sesleri durdurmaya kalkarsa, az bile yapmis.

Ben olsaydim, sadece kitabi degil, Ayakkabi, veya elime gecirdiklerimi Podeskin arkasina kadar atmaya calisirdim.

Bu Tablo, Parlamentonun bile kimler elinde oldugunu göstermekte.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.