Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.14, 14:46   #17
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu Yeniden Başkan

Bir partide genel başkan olabilmek çok zor. Allemi cihan olsan bir sürü entrikalar. Genel Başkanları delegeler seçtiğine göre, delegeleri ayarlaman gerekiyor.

Sistem, sistem değil zaten. Delegeler halkın nabzını ne kadar tutuyor ne kadar biliyor. Bence hiç.

Halka sorulsa, halkın yüzde 80 i Muharrem İnce der.

* * *

Valla benim de uzaktan da olsa akp ye oy veren akrabam var. Yüzüne söylüyorum. kim olursa da olsun söylerim. Günaha, hırsızlığa, yalana kim destek olursa o da ortaktır.

Akp lilere söylenecek söz kalmadı artık. Ha duvara söylemeşsin, ha akp lilere.. Akp kurucuları bile, dikkat edin akp nin kurucuları bile birçok şeyleri dile getiriyor, ama neferler (Ki çoğunun bir beklentisi yok) kraldan çok kralcı kesiliyor.

Düşünün, çöp toplayarak karnını doyurmaya çalışan sefil bir yaşam sürdüren adam, haline şükredip akp yi şiddetle savunuyor. E beter olsun..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.