Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.14, 11:29   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5418
Ettiği Teşekkür: 97377
Aldığı Teşekkür: 135792
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Eski Hamam, Eski Tas! | Rahmi Turan (Tokmak)

Neden bilmem? Bir türlü alışamadım!
Oysa günler geçti…
Davutoğlu’nu, bir türlü “Başbakan gibi” göremiyorum!..
Benim kafamda Başbakan hâlâ Tayyip Erdoğan!
Hükümet programına baktım. Neredeyse Erdoğan’ın eski programının aynısı!
Davutoğlu bir de, bu program için gece gündüz fedakârca çalıştıklarını söylüyor ve: “Birkaç gün içinde nasıl çıkarabildik bunu?” diye hayret ediyor!
Anlaşılan, programı kopyalamak bile zor gelmiş ona ve adamlarına… Çok, ama çok zahmet çekmişler!
Davutoğlu, Meclis’ten güvenoyu aldıktan sonra “AKP olarak 2015 seçimlerini büyük bir zaferle kazanacağız. İlk işimiz, askeri ihtilalin anayasasını değiştirmek olacak! O anayasayı tarihteki yerine gönderip, milletin hak ettiği özgürlükçü anayasayı getireceğiz!” dedi.
Bu tür sözleri de Erdoğan’ın ağzından defalarca duymuştuk. “Anayasayı değiştirmek” fikri de eskisinin kopyası…
Sırada Erdoğan’ın “Başkanlık Sistemi” projesi var. Başbakan bunu başka bir gün açıklayacak!
Sayın Davutoğlu, böyle olmuyor! Ne olur, lütfedin de yeni bir şeyler söyleyin!
Söyleyin de, millet sizin Başbakan olduğunuzu anlasın!

Sözcü

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti