Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.14, 11:32   #11
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32337
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Türk Bayrağı Yine İndirildi

Bu ülkede bayrak indirmekten daha büyük sorunlar var. Bunun yanında bayrak ne ki?

Bir kaç troll'un ortalığı bulamak için yaptıkları hareket giderler okul bayrağı indirirler okul büstünü kırarlar te allam ya. Bu troll'ler gitsin genelkurmay yada kışla bayrağı indirsin sıkıysa..

Ayrıca bir bayrak için bir insanın öldürülmesine kesinlikle karşıyım. Bunu her ne kadar namus onur meselesi yapılmış olsada bu saçmadır. Çünkü bu durumda haklıyken haksız konuma düşmek var. bunuda belirtmiş olayım ha bu sözümden sana göre bayrak bir bez parçası heralde anlamını çıkarmayın. o bayrak indiren kişinin ellerinde kirlenmiyor. Altın çamura bulaşssada yine altındır sözü bilmem anlatabildim mi?

Ha ben milliyetçi gözüyle bakamadığım için bana kızabilirsiniz. Normal karşılarım. Bu tür olayların haber olması Genelkurmay'ın sanki en önemli hadiseymiş gibi "bayrak indirdiler ühühühü büst parçaladılar ühühü" tarzında mesaj paylaşması bile bu kurumun ne kadar zavallı olduğunu göstermekte.

Huzurun olmadığı yerde, Türk adının hissedilmediği nefret edildiği yer sen Türk bayrağını asıp burası Türk toprağıdır desen ne olur demesen ne olur? O halk o bayraktan zaten nefret ediyor. Bu nefreti hepimiz aşıladık onlara, onlarda bize aşıladı. Şimdi indirildi diye ağlamak niye?

Bu yüzden doğudan gelen bu tür haberlere ben hiç şaşırmıyorum. Büstmü yıkacaklar bayrakmı indirecekler asker/polis cenazesimi gönderecekler.. hiç tepkim yok tepkisizim.. hepimiz tepkisiziz.

Bu saatten sonra ordan gelen her tabut bir devlet cinayetidir. Sen üstte anlaş altta çatış yok böyle danışıklı dövüş arkadaşım. Eminim benim düşündüklerimi o yerlerde askerlik yapan çaresiz kardeşlerimde düşünüyordur.(Bu kardeşlerim dediğimde subay felan da değil bildiğin senin benim gibi evlatlar)

Verilmiş toprağın davası olmaz misali.. Orda askerin durması bile hata bu saatten sonra..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.