Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.14, 12:05   #14
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türk Bayrağı Yine İndirildi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster

Çünkü bu durumda haklıyken haksız konuma düşmek var. bunuda belirtmiş olayım ha bu sözümden sana göre bayrak bir bez parçası heralde anlamını çıkarmayın. o bayrak indiren kişinin ellerinde kirlenmiyor. Altın çamura bulaşssada yine altındır sözü bilmem anlatabildim mi?

Ha ben milliyetçi gözüyle bakamadığım için bana kızabilirsiniz. Normal karşılarım. Bu tür olayların haber olması Genelkurmay'ın sanki en önemli hadiseymiş gibi "bayrak indirdiler ühühühü büst parçaladılar ühühü" tarzında mesaj paylaşması bile bu kurumun ne kadar zavallı olduğunu göstermekte.

Huzurun olmadığı yerde, Türk adının hissedilmediği nefret edildiği yer sen Türk bayrağını asıp burası Türk toprağıdır desen ne olur demesen ne olur? O halk o bayraktan zaten nefret ediyor. Bu nefreti hepimiz aşıladık onlara, onlarda bize aşıladı. Şimdi indirildi diye ağlamak niye?

Verilmiş toprağın davası olmaz misali.. Orda askerin durması bile hata bu saatten sonra..

SerseriGezgin,
Çok ağır bir yazı yazacaktım ama vazgeçtim.
Tüm ülkeler, bayraklarını kaldırırlarsa; bayrak bir kumaş parçasıdır, hiç bir şeydir.
Ama ,her ülke bayrağına sahip çıkarken, kendi bayrağına sahip çıkmamak demek, vatansız kalmak, 1970'li yıllardaki , (saç bitini temizlemekten aciz) hippi felsefesidir.
Nasıl kendisine saygısı olmayana, hiç kimse saygı göstermezse,
Kendi vatanının toprağına ve ve bayrağına saygısı olmayan devletlere de, hiç bir ülke ve toplum saygı göstermez.
AKP'nin ve Amerika'nın yıllardan beridir uygulamaya çalıştığı birr onursuzluk politikasıdır bu.
Sizin gibi gençlerin de bu politikayı (onursuzluk) sindirdiğinizi görmek, çoküzücü...
Sen kabul etsen de, etmesen de,
kendini ulussuz kabul etsen de;
Bayrak tüm ulustur...
Hakaret amacı taşır şekilde yerlere atılamaz, yırtılamaz...