Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.14, 12:43   #16
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32409
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Türk Bayrağı Yine İndirildi

@Mediter

Mesajım size kayıtsız gelmiş olabilir. Bu olay Ege'de yada Marmara,Karadeniz, Akdeniz'in herhangi bir il veya ilçesinde yaşanmış olsaydı işte o zaman tepkimi gösterirdim. Ama bu olay doğuda yaşanıyor. Orda devletin varlığı zaten yok, Yıllarca olmamış, Üç beş çapulcu diye aşağılanan ve zamanında iplenmeyen PKK gibi bir piyon orda baş göstermiş bu insanlara devletin vermediği vaatleri verir olmuşlar.

Bu insanların gözü önüne aha burası Türk toprağı aha bayrak diye göklere çeksen ne anlamı var? benim dikkat çekmek istediğim nokta bu. Zihinlerde bölünmüşlük nefret varken o bayrak sadece göklere bakar o bayrağa bakan bir insan bile olmaz. Çünkü o bayrak oınlar için bir anlam ifade etmiyordur. Çünkü hepsi inandırılmış kandırılmış kendileri farkında değil ikinci bir filistin olmaya gidiyorlar. Ben bu yüzden doğuda olacak hiçbir olaya şaşırmıyorum Yarın kürdistan ilan edilse burda bir başlık açıp nefret kusarız onu bunu yaparız bilmemne sloganları bayrak mitingleri yaparız Muhalif gazeteler nefret başlıkları açarlar kendilerince nefret mastürbasyonu yaparlar sonrası? herkes evine çeker gider.. olacak olan bu..

Ha dersiniz ki bizim bu bayrağı sevdirmemiz için daha insancıl daha güzel çözümlerimiz var diye? bunun olmasını bende isterdim. Bunu istememin sebebi olaya toprak bütünlüğünden bakmak değil. Ben ordaki halkıda düşünüyorum onlar sanıyorlar ki kürdistan kurulacak herkes iş aş sahibi olacak felan.. böyle birşey yok. İkinci bir filistin olmaları kaçınılmaz..

Bu insancıl çözümler için çok geç tabi artık herşey olacağına varır.

@Zeynep Sappho

Gerçekten güzel düşünüyorsun. Ama söylediğin şeyin anlamı ordaki insanlar için birşey ifade etmiyor.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.