Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.14, 18:48   #23
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131209
Aldığı Teşekkür: 42602
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türk Bayrağı Yine İndirildi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
tamam o halde başka bir öneri sunun
Peh, burada bu nevi sorulari, neden bana sormuyorlar acaba?.

Söyle bir "General Marasal" Planina kadar, hepsini ortaya koyardim.

Oradaki Dönekler hic kivrilmaya calismasin.
2011 Senesinden beri Taliban/Tayyiban örgütünü kapsayacak Planlar bile ortaya koyarim.

Nede olsa Sütcü Imam, Oradaki *****larin üstüne, Silahinin Magazinini bosaltip, 2,5 Sene, *****larin aramasina karsi, yakalayamamislardi.

Onlarin basindaki *****larida, Cihan Savasinda kovaladik.
Anlasilan bir kaci unutulmus!.

Nede olsa, Agri´da yeniden Vatansevenlerin bulundugundan hic süphem yok!.

1997 ve 98 Senelerinde, Adanaya kadar yolculugumda, yeniden birkac Vatan Severlerle Tanisma firsati bulmustum.

Babamin Ogullari olmadigi halde, buralardan bile, Deprem zadeler icin yardimlar toplayip, oralara yollamistim.

Yardim eli dedikten sonra, illa Tanik olmasi lüzumunu görmüyorum, Milletim olarak oralara bakiyorum!.

Orada olan birkac Aga Viz gelir!.
Sancagi Kapilarinin önüne dikerim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.