Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.14, 00:23   #37
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Türk Bayrağı Yine İndirildi

@Mediter

Benim bayrakla sorunum yok. Anlatmak istediğim şey orda artık istesekde istemesekde bu gerillacılık oynadığını zanneden örgütün artık mutlak bir hakimiyeti var.

Bana deki can şu saatten sonra akp düşse ulusalcı bir hükümet başa geçse diyelim napacak bu elemanlar? sorunu çözmek için direkt tekrar dağamı gönderecekler askeri? yoksa silah kullanmadan tamamen stratejik olarakmı bu işi çözecekler

Her ikiside artık işe yaramıyor. Hani bazı hendekler vardır atladınmı aşamazsın tekrar buda ona benziyor. Kaldı ki bir üst modelde bahsettiğim senaryo çok ama çok zor bu ülkede..

Çünkü gücü eline geçiren yozlaşıyor. Cumhuriyeçi solcu sağcı farketmiyor eline gücü geçiren kendini yozlaştırıyor faşizan bir tutum sergiliyor.

Taraf değilim çünkü taraflar masum değil. Uludere bombalandığında diğer muhalefet yada yandaş basın olsun hepsi tek bir ağızdan ses verir gibilerdi. Hepside katırları cehenneme gönderdik diyordu. Ne oldu gezi patladı gezi gençliği sahip çıktı uluderede reyhanlıda olmasın dedi herkese bir ders verdiler.

Ondan sonra muhalefet basın hatasından döndü, yandaş basınsa bildiğini okumaya devam etti.

Bayrağa kesinlikle saygım sonsuz. Ama bunu bir kişinin indirmesiyle onu ölümle cezalandırmak da acizliğin göstergesi.. öldüreceğine git tutukla ceza ver daha iyi.. öldürünce ne olacak? sevinecekmiyiz? ölüye kimse sevinmez sevinen de varsa ruh hastasıdır.

Bu yüzden dokunmayın emrini yerinde buluyorum tam tersi yangına körükle gitmek deyimi olur ki işte orda daha kötü olur. Belki o zaman askerler ölebilirdi hangimiz bunu ister? Unutmamak gerekir ki durumun bu hale gelmesinde sadece akp suçlu değil.. Geçmişte yapılan ekinlerin fırtınasıda var.

Seçenekler tükendi artık.. Bu saatten sonra kürdistan kuruluyor başlıklı haberlere bile gülüyor geçiyorum büyük maharetle anlatılan bu tiyatronun altında daha çok akacak kan var..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti