Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.14, 17:32   #28
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30788
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Avcılar’da Üst Geçit Çöktü!

Yine damper kazası: Bu kez üst geçit sağlam çıktı

8 Eylül 2014, Pazartesi
İstanbul Avcılar’da geçen hafta üst geçidi yıkan damper faciasının benzeri neredeyse Bursa’da yaşanıyordu. Nilüfer ilçesi Alaaddinbey Mahallesi’nde önceki gece meydana gelen olayda, damperi açık unutulan Özcan Mutlu’nun (48) kullandığı kamyon, Özlüce Tüneli’nin girişine çarptı.

Damper 4 metre 80 santim yükseklikteki tünele takıldı. Çarpma sırasında aracın ön camından fırlayıp yaralanan sürücü Mutlu Uludağ, Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. İddiaya göre damperin açık unutulduğunu gören vatandaşlar, bağırarak sürücüyü uyardı. Ancak trafikteki gürültü sebebiyle uyarılar duyulmadı. Tedavi altına alınan Özcan Mutlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken görenleri şaşkına çeviren kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. Öte yandan çarpmanın etkisiyle kamyondaki azot etrafa yayıldı. Kamyonda poşetle bira şişeleri olması da dikkat çekti. Hastanede teste tabi tutulan sürücüde alkole rastlanmadığı öğrenildi.

Kaynak

Yeni yapılan o teneke tipli üst geçitler sağlam değil arkadaşlar. Ben binerken bile ürküyorum. Sanki tam ortadan düşecek hissine kapılıyorum her seferinde. Allahtan çok kullanma durumum yok.

Ekin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.