Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.14, 19:18   #36
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30788
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Avcılar’da Üst Geçit Çöktü!

Tartışmanız gereken üst geçitlerin sağlamlığı. Ama siz yüksekti alçaktı yok efendim yaşlı var yok efendim şu bu bahaneleri tartışıp duruyorsunuz. Herşeyin bir çözümü var. O köprüler yeniden inşa edilirken kazalar neden düşünülmedi ? Sizin konuşmanız gereken konu bu. Amma velakin olayın bir bacağını yakalmışsınız ordan olayı çözme aşamasındasınız Bilmiyorum siz ne okuyorsunuz ? Aklınız nelere yatıyor ? Neyi aklama çabasındasınız ?

Sadece yorumlarınıza gülüyorum artık.

Burda kimse şöför suçlu yada suçsuz demiyor. Amma velakin siz akp aklayıcıları bir zahmet köprünün sağlam olmasıda gerekliydi deseniz ? Bursada olan aynı olayda yıkılmayan bir köprü varsa olması gerekende bu ve bunun gibi köprülerdir.

İnsan hayatı bir parti aklamaktan daha değerli olmalı. Orda bizlerde olabilirdik.
Biraz kendinizi ordaki insanların yerine koyun. Bu kadarcıcık duyarlı olmak size birşey kaybettirmez.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.