Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.14, 19:35   #37
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Avcılar’da Üst Geçit Çöktü!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ekin Mesajı göster
Tartışmanız gereken üst geçitlerin sağlamlığı. Ama siz yüksekti alçaktı yok efendim yaşlı var yok efendim şu bu bahaneleri tartışıp duruyorsunuz. Herşeyin bir çözümü var. O köprüler yeniden inşa edilirken kazalar neden düşünülmedi ? Sizin konuşmanız gereken konu bu. Amma velakin olayın bir bacağını yakalmışsınız ordan olayı çözme aşamasındasınız Bilmiyorum siz ne okuyorsunuz ? Aklınız nelere yatıyor ? Neyi aklama çabasındasınız ?

Sadece yorumlarınıza gülüyorum artık.

Burda kimse şöför suçlu yada suçsuz demiyor. Amma velakin siz akp aklayıcıları bir zahmet köprünün sağlam olmasıda gerekliydi deseniz ? Bursada olan aynı olayda yıkılmayan bir köprü varsa olması gerekende bu ve bunun gibi köprülerdir.

İnsan hayatı bir parti aklamaktan daha değerli olmalı. Orda bizlerde olabilirdik.
Biraz kendinizi ordaki insanların yerine koyun. Bu kadarcıcık duyarlı olmak size birşey kaybettirmez.
Olaya maalesef yanlı bakıyorsunuz
Benim bu konudaki ilk mesajlarıma baksaydınız,
sizin söylediğiniz konulara değindiğimi görürdünüz,
Elbette insan hayatı her şeyden önce gelir,
Aksini düşünmek benim için iğrençlik,
Sanki böyle davrNıyormuşuz gibi lanse edilmek
rahatsız ediyor beni,
Ben sadece tutarsızca eleştiri ve önerilere cevap veriyorum,
Ben askari müştereklerde buluşmaya hazırım
Ama net olarak bişi ortaya koyun,
Mesela insanlıkarayan gibi üst geçitlerin boyu 15 metre olmalı
derse elbette karşı çıkarım, bilmem anlatabildimmi