Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.14, 23:54   #59
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131191
Aldığı Teşekkür: 42585
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Avcılar’da Üst Geçit Çöktü!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat
Üstüme alınmadım.İnsanlıkarayan nın türkçedeki imaları yada alayları anlamada bazen sıkıntı çekiyor.Adam sürekli size akpden köprüden siyasetten bahsediyor ama siz illa lafın sonunu tartıştığınız kişinin şahsına bağlayacaksınızya yoksa rahat edemiyorsunuz.

Kişinin esprili yapısı olur cümleyi espri olarak alırız kişinin işi laf sokmak alay etmek tir onun lafı espiri değil alaydır.

Ne alakası var kardeşim,
Ne zaman kişinin şahsına bağlamışız,
Bilakis konuyu dağıtan insanlıkarayan,
Biz köprüden bahsediyoruz, o doğudaki *****ladan,
çocuk tecavüzcülerinden bahsediyor,
Ayrıca İnsanlıkaraya kendisini savunacak durumda
Bi avukata ihtiyacı olduğuna inanmıyorum,
Ben espriyi ona yapıyorum, o alınmıyor, sen alınıyorsun
Aramıza girmesen iyiydi, senin korumana ihtiyacı yok
Hakaret falanda ettiğimiz yok zaten

Ya Hasat sende bak yanlis anlamissin.
Onlarin Fitratinda zaten,

Hem icmemede artik birsey söyleyemezki.

Bunu hemde Eski AKP´li Vekil diyor yaniiiii.

Hem zaten artik, Fitratinda olanlari iciyorlar.

Ne güzel yani, Göt Gilligindan kurtuldular, artik hergün icecekler.

Ben yeniden Ickimi iceyim MUTLUYUUUUUUM.

Zaten yakinda nasil satildiklarinin farkina varicaklar, Iste O zaman bunlari görmek isterim.

Isid Istanbulda ilk Bürosunu kurdugunda, Bilal ile Pozlar vermisti, Pankartlar acmisti.

Simdi PKK acilimindan sonra, Ermeni acilimina basladilar, Yanaryan yanlarina gelip yakacak bunlari!.

Ben yeniden burada Kuvvet toplamaya basliyayim.
Bir zamanlar Makedonyali, bir Kahraman cikmisti, bunlarin eline bir emanet verdi, bunlari yaptilar.

Artik Trakyalilar sirada, Tarihi Dogu Anadolu Baglantilarini bunlara hatirlatip, Kurtulus savasini baslatmasi kaldi.

Sayet interesesi olan Trakya + Dogu Anadolu baglantilarini arastirabilir.

Bu arada hatirlatmis olayim, Onlara, Bizlere Dagli derler, Su AKP/PKK Daglilarina benzemeyiz.

Bu sefer Karabag, Kardeslerimiz Azerilerin kapisina kadar gideriz.

Zaten 80´li ve 90´li senelerinde bizleri davet etmisti, Kardeslerimiz Azeriler!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla