Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.14, 00:01   #47
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Benim Peygamberim Bedir Savaşında Kafa Kesti" - Fatih Tezcan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Hah şimdi oldu
Konunun uzmanı çakma filozof geldi
Ne diyorsa doğrudur
Sen dinini bilmiyorsan ben napayım?
İnsanları yalvartmak ve Allah' tan hayır aratmak için zulüm var! Ayeti yukarıda koydum zaten. Yalansa, yalan olduğunu söyle.

Sivil kadınların ganimet için yapılan savaşlarda esir alınması ve onların da ganimet sayılması da var Kuran' da. Ki dediğim gibi Kuran' da zaten sadece ganimet olsa neyse... Ganimet' in 1/5' i içinde hak sahibi olanlar arasında Peygamber' de var.

Senin gibi daha dinini bilmeyen ve Kuran' ı okumadığı için yazdığım Kuran ayetini bile bilmeden başkalarına ''çakma filozof'' diyenlereedinlerini biz öğreteceğiz

Dini yobaz ve arap zihmiyetlilerden öğreniyorsunuz ama Kuran' dan bihabersiniz!

@Slower

Giderek daha fazla araplaşan bir AKP tabanı mevcut. Arap kültürüne ve diline Türk kültürü ve dilinden kendini daha fazla yakın gören çok geniş bir AKP tabanı var.

Diğer yarısına gelince onlarıda biliyorsun; biziz onlar! Yani bölücü ve gerici olmayanlar.