Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.14, 00:25   #49
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39534
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Benim Peygamberim Bedir Savaşında Kafa Kesti" - Fatih Tezcan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Aristo sen şöylesin sen böylesin diye insanları yüzdelik kesime ayırıp böl sonrada benim gibi bölücü olmayanlar de. Oda iyiymiş. Ben hangi yüzdelik kısımdayım acaba bende gerici oluyorum herhalde demi..
Açıkça söylemem gerekirse ben sanırım bölücüyüm. Bu ülkede laiklerin, gerici ve bölücülerle artık yanyana yaşamasının hiç kimseye bir faydası olacağına inanmıyorum.

Türkiye' ye fazla kafa kalabalığı lazım değil. Hatta hayatta gitmeyeceğimiz, gitsek bile hoşgeldin denmeyeceğimiz bölgeleri Misakı Milli sınırları içinde tutmanın da bir anlamı olduğunu sanmıyorum.

Gericiler kendi devletlerini kursun, bölücüler kendi devletleribi kursun... Kendi devletlerinde bir birlerini tarikat savaşlarıyla mı yerler, aşiret savaşlarıyla mı yerler onların sorunu... Ama artık milli bilinç sahibi ve üretken insanların yarattıkları değerleri çarpıp, çırpmasınlar... Kendi devletlerini kursunlar ve ne halleri varsa görsünler. Yani onlar da kendi ülkelerinde kendi istedikleri gibi yaşasınlar artık. Hani diyorum şeriat yaşayacaklarsa, Barzanistan' a ek olacaklarsa biz engel olmayalım!

Türkiye ise 30-35 milyon nüfusla ve topraklarının yarısıyla yoluna devam eder ve 10 senen içinde Türkiye' yi hiç bir güç tutamaz.