Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.14, 00:43   #51
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: "Benim Peygamberim Bedir Savaşında Kafa Kesti" - Fatih Tezcan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Açıkça söylemem gerekirse ben sanırım bölücüyüm. Bu ülkede laiklerin, gerici ve bölücülerle artık yanyana yaşamasının hiç kimseye bir faydası olacağına inanmıyorum.

Türkiye' ye fazla kafa kalabalığı lazım değil. Hatta hayatta gitmeyeceğimiz, gitsek bile hoşgeldin denmeyeceğimiz bölgeleri Misakı Milli sınırları içinde tutmanın da bir anlamı olduğunu sanmıyorum.

Gericiler kendi devletlerini kursun, bölücüler kendi devletleribi kursun... Kendi devletlerinde bir birlerini tarikat savaşlarıyla mı yerler, aşiret savaşlarıyla mı yerler onların sorunu... Ama artık milli bilinç sahibi ve üretken insanların yarattıkları değerleri çarpıp, çırpmasınlar... Kendi devletlerini kursunlar ve ne halleri varsa görsünler. Yani onlar da kendi ülkelerinde kendi istedikleri gibi yaşasınlar artık. Hani diyorum şeriat yaşayacaklarsa, Barzanistan' a ek olacaklarsa biz engel olmayalım!

Türkiye ise 30-35 milyon nüfusla ve topraklarının yarısıyla yoluna devam eder ve 10 senen içinde Türkiye' yi hiç bir güç tutamaz.
Tamam anladım abi.

Seni bulmuşken konuşalım biraz. Karşıdakine hakaret etmeden doğru düzgün muhabbet eden biri zor bulunuyor çünkü..

Senin mantığına göre müslüman olup dininin gerektirdiği gibi yaşayanlar gerici oluyor yani doğrumudur ? Yanlışlarımı düzelt..

Peki müslüman denilince aklına kim geliyor senin ışıd militanı gibi insanlar yada gıdığı kıllı sakallı sarıklı cübbeli medeniyetten yoksun insanlar mı geliyor sadece abi ?
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla