Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.14, 13:54   #1
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 33
Konular: 1474
Mesajlar: 7,532
Ettiği Teşekkür: 29736
Aldığı Teşekkür: 33084
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Aile Bakanlığından "Yalnızlara" Sitem

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, twitter adresinden yaptığı paylaşımlarla yalnızlığa karşı mücadele başlattı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, resmi twitter adresinden yalnızlığa dair paylaşımlarda bulundu. Yalnız yaşayan kişinin 4 kişinin aynı evde yaşadığı durumdan daha fazla tükettiğini, 2020’de Avrupa nüfusunun yüzde 40’ını yalnız yaşayan insanların oluşturacağını anlatan görsel içerikli paylaşımlarda bulundu.

Aile Bakanlığı yalnızlığa karşı

Evliliği özendiren, üniversite öğrencilerinin okul devam ederken evlenmeleri halinde kredi borçlarını silen, boşanmanın önüne geçmeye çalışan ve bu uğurda birçok kadının hayatını çalan bakanlığın son hamlesi twitter üzerinden geldi. Bakanlık twitter adresinden yaptığı paylaşımlarda yalnız yaşayan insanların ülke ekonomisine ve çevreye zararlarından bahsederken ilginç verilerle destekledi. Yalnız yaşayan insanın daha fazla ürün, paket, elektrik ve yakıt tükettiğini iddia eden bakanlık, yalnız yaşayanların 4 kişilik bir evden daha fazla atık ürettiğini de yazdı.

Yapılan haberler ve tepkiler üzerine Aile Bakanlığı twitter adresindeki paylaşımları sildi.

Görseliyle içeriğini bağdaştıramadığımız yalnızlığın ‘kötülüğüne’ dair sosyal mesaj dolu tweetler:

Sendika.org
__________________Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti