Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.14, 12:58   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: PKK Prestij Kazanıyor

Tüm dünya zaman zaman doğrudan ve dolaylı olarak silahlı ve silahsız terör hareketlerinden etkileniyor. Silah, araç gereç, lojistik destek ise dünyada insan hakları savunucusu ve havarisi kesilen ülkeler tarafından geliyor. Bu ülkeler etiketleri itibarıyla emperyalist ülkeler olarak anılıyor.. En başta ABD, İngiltere, Fransa, ve bunlara yakın müttefik olan Arap ülkelerinin Şeyhleri Şıhları, Kralları, Emirleri geliyor. Araplar belki direkt emperyalist değiller ama idari hesapları, emperyalist devletlerin idari, mali, siyasi, askeri, enerji, su konusunda çıkarları ile örtüştüğünde onlardan geri kalır yanları kalmıyor.. Destek de sınır tanımıyorlar.

Türkiye'de PKK, KCK neyse civarda PYD odur. El Kaide ne ise EL Nusra odur, Hamas ne ise IŞID odur. Taliban ne ise, Rabıta, Rabia odur. İslam adına kafa kesenler Müslüman olabilirler mi? Allah'ın yeryüzünde Avukatlığına soyunanlar ve bu uğurda kelle kesenler ve onlara şu veya bu şekilde destek verenler Müslüman olabilirler mi?

Terör ve terörist parasal destek olmadan tek kurşun alabilir mi? Kaynak olmadan destek almadan silah araç gereç temin edebilir mi? Destek olmadan dağda bayırda şehir hayatı yaşayabilir mi?

Bakınız açılımlar edebiyatı ile terör örgütlerine arka çıkanlara! Kimler? Bakınız kullandıkları silahlara, mermilere, bazukalara, roketatarlara kimlerin üretimi? Hangi kaynaktan bunların eline geçmiş?

Amerikan derin devleti bir Yahudi güruhun elindedir. Yahudi tüm para babaları bu güruhun emrindedir. İsrail Ortadoğu da bu güruhun vurucu gücüdür. 1.5 milyar nüfuslu Müslümanın rahat yaşamaması, insan gibi yaşamaması için ellerinden geleni yapmaktadır. Türkiye dahil bazı ülkelerin gizli sebatayistleri ise onlara destek vermekte mahsur görmemektedir.

Eta ve İRA yukardaki terör örgütlerinden ayrı mütalaa edilmelidir.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.