Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.09.14, 00:10   #3
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cami Yapılması İçin 48 Yıllık Okul Taşıdılar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster
Koskaca Samsun'da boş arazi mi kalmamışta okulun arsasına göz dikilmiş...Acaba o okul İmam Hatip olsaydı taşınırmıydı??????

Teşekkürler Mediter...
Bilgileri yetmediği için, üniversite diplomalarını (Malezya, endonezya, Mısır gibi) ülkelerin, İslam Üniversitelerinden alarak Prof olan,
''Alim Kişi'' sıfatını, bilim alanında yetişmiş kişilere değil ,
din alanında yetişmiş kişiler için kullanan,
Türkiye'nin en eğitimli ve elit kesmini (Memur ve üniversite öğrencilerini) sürekli joplatıp, gazlatıp, dövdüren (hakaret edip, onları alaya alan) bir iktidardan, eğitime önem vermesini ben beklemiyorum.
Ama hala gelecekten kaygı duymayan (Polyannalar) varsa, uyanırlar belki ümidiyle haber paylaşıyorum.
Yoksa bu örnek gibi, binlercesi (sessiz-sedasız) gerçekleşiyor ve eksen kayması devam ediyor.

Eski Hükümetler Eğitime Önem verdikleri için,
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜ alanını çok geniş tutmuşlar ve çok büyük bir alan ayırmışlardı.
AKP Hükümeti (her alanda olduğu gibi) AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ'ne ayrılmış bu alana da göz dikmiş ve;
Bir kısmına,
Oto Ralli Parkuru,
Bir kısmına;
Futbol Stadyumu,
Büyük bir bölümüne de,
(14.300 m2 kapalı alana sahip, 7000kişilik) Cami yapımına izin vermiş. (Yaptırmıştır.)

Eğitim de neymiş ki?
Hem, okuyunca (müritleşmeyip) ÇAPULCU OLUYORLAR.