Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.09.14, 19:58   #15
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32326
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bahşiş Teröristleri

@Slower

Amerika'nın ekonomisi iyi olduğunu söyleyen kim? ben böyle birşey demedim. İlla bir ülke göstereceksen ekonomisi refahı huzur olan ülke İsveç,Norveç, Finlandinya gibi ülkeleri göster.. Bu ülkelerin ekonomi ve refah seviyeleri yüksek olduğu gibi bünyelerindeki insanların suç oranı çok ama çok azdır. Bir ayrıntı dahasıda var Bu ülkelerin insanları ateist..

İnşallahı maşallahı dua etmekle olmaz.. Sen devletsen bu insanlara iş aş vermek zorundasın veremiyorsan devletim diye ortalarda dolaşmayacaksın.. Fabrikadan çok avm açılırken, milletvekili başbakan cumhurbaşkanı bozuntularının cepleri 10 kat maaş dolarken, bodrumda orda burda sosyetenin para harcama sevdaları gazetelere reklam olurken.. kimse bunların yaşandığı ülkelerden refah sağlık huzur beklemesi saçma ve safça olur.

@Sevda

Oysa daha önce genelleme yapıp herkesin itlaf edilmesi gerektiğini söylüyordun..^^ Bak kendin bile kabul ediyorsun insanlar aynı tornadan çıkmadı. Ne biliyorsun bu videodaki insanların ilerde herkesden daha çok iyi biri olamayacağını?

Ne yapabiliriz bu şartlara sahip değiliz sorusuna? hiçbirşey yapamayacağız ve yapmayada hiç hakkımız yok. Bu tamamen piyango.. Daha öncede demiştim hatırlarsan kurban yada seyirci.. Nasıl desem orman kanunu omerta kanunu.. O yüzden yaşadığı yeri insanlar bilse bu tür şeyler bile yaşanmaz.. Diyeceksin ki özgürlüğümüz değilmi istersem düğün konvoyu yaparım istersem araba süslerim onlarda yapmasınlar.. Cennette yaşamıyoruz..

Buluşma zaten vicdan senin aklın senin

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti