Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.09.14, 13:03   #12
Najwa Mert
Tam Üye

Najwa Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 34
Ettiği Teşekkür: 681
Aldığı Teşekkür: 1825
Rep Derecesi : Najwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: İstanbul Metrosundaki IŞİD Militanları Sosyal Medyada Konuşuluyor.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Cumhuriyet Savcısının ve Mahkemelerinin kararlarına rağmen, arattırmadığı tırlarla, IŞID'ı silahlandıran, destekleyen,
yaralılarını Türkiye hastahanelerinde tedavi ettiren,
Büyük elçiliğimizde görevli güvenlik güçlerine;'' IŞID militanlarına karşı koymayın, silahlarınızı verip teslim olun'' emrrini veren,
Suriye köylerinde katliam yapan IŞID teröristlerinin , peşlerine düşen Suriye Uçaklarını ve Helikopterlerini (Türk sınırlarını ihlal ediyorlardı bahanesi ile düşüren) AKP Hükümeti,
demek rehineler olmasa IŞID'e haddini bildirecek ha?
Güldürme adamı,
sen buna gerçekten inanıyor musun?
Ya da, ''AKP hükümetini IŞID'e karşı ama rehineler yüzünden sessiz kalıyor'' masalına inanıp devşirilecek, sazanlar mı arıyorsun?
Benim şuan tuttugum bir parti yok konu zaten akp olayı falan değil ... Ben sadece düşüncemi söyledim . Türkiye eğer sessiz kalıyorsa bu işid olayına bence ortada bize karşı bir kozları var demektir . Herkes diyor ki bu Türkiyenin başındaki vatan haini benim şahsi fikrim Türkiyeyi böldürmek için bu kötü ******** insanların büyük bir oyunu sadece bizler madalyonun gorunen yüzünü goruyoruz hiç kimse farketmiyor madalyonun diğer gorunmez tarafına ... Şimdi diyebilirsin sen kesin ve kesin akpcisin onu tutuyorsun . Ben diyorum ya benim partim yok şuan sessizim sadece olanları izliyorum . Sadece ortada büyük oyun var ve bizler bu oyunu yiyoruz benim gördüğüm taraf bu ve senden tek ricam beni anlaman herkes düşüncesini söyleyebilir özgürüz bu konuda fakat seviyeyi aşmadan bende seviyemi aşmadıgımı düşünüyorum . Birbirimizi anlayalım o yeter haksız mıyım ?