Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.09.14, 15:36   #14
Najwa Mert
Tam Üye

Najwa Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 34
Ettiği Teşekkür: 681
Aldığı Teşekkür: 1825
Rep Derecesi : Najwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmedeNajwa Mert muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: İstanbul Metrosundaki IŞİD Militanları Sosyal Medyada Konuşuluyor.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Herkesin ne dediğine inanmayabilirsin ama, Tüm Dünya'nın dediğine (eğer kör ve sağır değilseniz) inanmak zorundasınız. (sanırım)

Tüm Dünya (Birleşmiş Milletler de) diyor ki:
HAMAS, EL KAİDE ve (onun bir kolu olan) IŞID ile MISIR MÜSLÜMAN KARDEŞLER ÖRGÜTÜ (Şeriat yanlısı) TERÖR ÖRGÜTLERİDİR.
Tüm Dünya'da kanlı cinayetler işlemişlerdir. (Diyorlar)
Veeee, Türkiye de bunu kabul eden anlaşmanın altına imza atmıştır.

Peki Türkiye'nin başındaki ne diyor, ne yapıyor.
HAMAS'ı İsrail'de destekleyip, Hamas liderlerini Türkiye'de ağırlıyor.
EL KAİDE ve onun kolu olan IŞID'e, Esad'ı yıkabilmek için silah ve lojistik destek yapıp , yaralılarını Türkiye'de tedavi ediyor. başta İstanbul olmak üzere örgütlenmelerine, gösteriler yapmalarına ve finansman toplamaarına göz yumuyor. (Bunlara inanmıyorsan internette araştır resimlerini görürsün)
Katar'ın kovmak zorunda kaldığı MÜSLÜMAN KARDEŞLER ÖRGÜTÜ liderlerine ''Türkiye'ye gelebilirsiniz.'' diyor
Tüürkiye'deki Atatürkçü -laik kesimin, Şeriat rejimine götürülme kaygısı yaşarken, ŞERİAT YANLISI TERÖR ÖRGÜTLERİYLE başımızdakinin bu kadar sıkı fıkı olması sana garip gelmiyor mu?

Üstelik bu başımızdaki;
Berkin elvan gibi, ömründe silah görmemiş, kimsenin kulağını dahi çekmemiş bir yavruyu, TERÖRİSTLİKLE suçlarken,
Böylesine acımasız terör örgütlriyle kol kola olması, onlara ''TERÖRİST ÖRGÜT'' diyememesi sana garip gelmiyor mu?
Bu ilişkiler sana nandırıcı gelmediyse;
Elinin altında internet, ''AKP'' yaz, yanına da Bu terör örgütlerinin isimlerini yaz ve google'den arattır bakalım, karşına ne ilişkiler, ne resimler çıkacak.
''Hayır, bu örgütler terör örgütü değil!'' diyorsan, onlar da araştır bakalım ne kanlı katliamlar yapmışlar, etkileri altına aldıkları ülkelerde ve bölgelerde, kadınlara ve müslüman olmayanlara neler yapmışlar bir bakıver.

Sonuç olarak, kimsenin ne dediğine inanma ama biraz araştır (Lütfen)
Evet bana bunların hepsi garip geliyor . Kafamda baya bir soru işaretleri var . Kurdistan kuruluyor niye ? Bence pkk savaşını bitirmek istiyor . Yoksa Şehit analar ve milletimiz daha çok ağlar demek istiyor . Ve dahası Türkiyeyi savaşa çekmek istiyorlar bunu sende görüyorsundur . Amaçları büyük bir savaş başlatmak şimdi sana sorarım pkk savaşı tam bitiyor ortaya işid savaşı çıkıyor . Asıl soru bunları yaptıran kim ? İsrail veya amerika ? Bunları yaptıran biri var ve kimin olduğunu bilmiyoruz . Çünkü kendini belli etmiyor bize savaş açmıyor onların amacı Türkiyeyi içimizden parçalamak biliyorlar ki geçmişimiz de tecrübelerimiz yaşadıklarımız ve en onemlisi güçlüydük ... Kolay bizi yıkamayacaklarını biliyorlar . Şimdi gelelim senin sorunun cevabına ... Ben siyaset işlerine pek girmem . Ama vatan devlet oldumu gözüm doner o ayrı Siyaset de arkadaşlarını, kardeşlerini dostlarını aileni bunları siyaset yüzünden kaybedilir . Ben çevremden biliyorum siyaset yüzünden bazı şeyler üzüyor beni arkadaşlarımı kardeşlerimi tanıyamaz hale geliyorum .

Sana hak veriyorum haklılık payın var . İşte bende tam bundan bahsettim madalyonun gorunen kısmı akpnin geçmiştekileri ve işidle işbirliği içinde olması benim bahsettiğim kısım birde görünmeyen tarafı acaba gorunen tarafla ve gorunmeyen taraf arasında ne fark var ve gorunmeyen tarafta neler saklı ? Benim asıl ogrenmek istediğim kısım gorunmeyen tarafta ? Senin için daha çok araştırmaya yapacağım teşekkürler arkadaşım