Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.09.14, 19:23   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131152
Aldığı Teşekkür: 42573
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İstanbul Metrosundaki IŞİD Militanları Sosyal Medyada Konuşuluyor.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Memoli54 Mesajı göster
Evet bana bunların hepsi garip geliyor . Kafamda baya bir soru işaretleri var . Kurdistan kuruluyor niye ? Bence pkk savaşını bitirmek istiyor . Yoksa Şehit analar ve milletimiz daha çok ağlar demek istiyor . Ve dahası Türkiyeyi savaşa çekmek istiyorlar bunu sende görüyorsundur . Amaçları büyük bir savaş başlatmak şimdi sana sorarım pkk savaşı tam bitiyor ortaya işid savaşı çıkıyor . Asıl soru bunları yaptıran kim ? İsrail veya amerika ? Bunları yaptıran biri var ve kimin olduğunu bilmiyoruz . Çünkü kendini belli etmiyor bize savaş açmıyor onların amacı Türkiyeyi içimizden parçalamak biliyorlar ki geçmişimiz de tecrübelerimiz yaşadıklarımız ve en onemlisi güçlüydük ... Kolay bizi yıkamayacaklarını biliyorlar . Şimdi gelelim senin sorunun cevabına ... Ben siyaset işlerine pek girmem . Ama vatan devlet oldumu gözüm doner o ayrı Siyaset de arkadaşlarını, kardeşlerini dostlarını aileni bunları siyaset yüzünden kaybedilir . Ben çevremden biliyorum siyaset yüzünden bazı şeyler üzüyor beni arkadaşlarımı kardeşlerimi tanıyamaz hale geliyorum .

Sana hak veriyorum haklılık payın var . İşte bende tam bundan bahsettim madalyonun gorunen kısmı akpnin geçmiştekileri ve işidle işbirliği içinde olması benim bahsettiğim kısım birde görünmeyen tarafı acaba gorunen tarafla ve gorunmeyen taraf arasında ne fark var ve gorunmeyen tarafta neler saklı ? Benim asıl ogrenmek istediğim kısım gorunmeyen tarafta ? Senin için daha çok araştırmaya yapacağım teşekkürler arkadaşım
Hala gercekleri göremediginize sasiyorum.

Büyük Kürdistanmi kurulacakmis?.
Hikaye.

Oradaki savas, bir Yüzyil evvel yapilan hatalarin düzeltilmeye calisilmasi.
Osmanli zamaninda oralar üzerine arastirmalar yapilmaya baslandiginda, Toprakta olan Hazine göze carpmisti.

Kara maden!.

Son kapimiz, Yemenden giren *****larArabistandaki bir Kabileleyle beraber Osmanlinin Sirtina kamayi gecirmisti.
Bir Yüzyil, oradaki madenleri harcadilar, Petrol kuyulari artik kurumaya basladi.

Zaten kendi Milletinide sömüren Arap osaklari, "Batinin Silahlarinla" Esir tutmakta.
90´li senelerinden beri bunu simdi hakimiyetini sürdüren, Arap usaklari biliyor.

Halbuki Obamanin son konusmasi bile yeterdi, durumu cakmak icin.

Isidi vuracagiz,
Yemen´e girecegiz,
Somaliye girecegiz sözlerinden ney anlasilanilir?.

Hadi Isid´i anladikta, öbür iki hedef ne oluyor?.

Durumu aydinlatmaya calisayim.

SAUdi Arabistan, sadece Mekke ve Medineden olusmuyor.
SAUdi kiraliyet Ailesi, Petrolden elde ettikleri servetle, bir Yüzyil halkini esir tuttu, istedigi gibi sömürdü, SAUdi Arabistanda olan Kalkismalari Avrupadan aldigi Tanklarla savurdu.

Halbuki SAUdi Arabistandakilerde yavas yavas uyandi, Direnmeye basladilar.
Bunlar Yemen ve Somali tarafindan destek aliyorlar.

Gelelim ama yeniden su Suriye topraklarina.
Senelerden beri, Yahudistan ve Iran dostlugu yüzünden kizisan bölge, bir taraftandan Suriyede olan Rus Askeri Birligi icin´de sona erdirilemedi.

Incirlikten Iran´a saldirma Planlari, yetersizdi.
Yahudi savas Ucaklari ara ara, Türk Hava Yollarini bile Tecavüz ederek, Iran Atom Programina saldiriya gecme planlarini denedi.

Internette yeteri kadar bilgi var bunun üzerine.

90´li senelerinden beri Orta Doguya gercek bir saldiri yapildi.
Iran Atom Programini sabote etme amacli, en azindan iki Süper Virüs icat edilip, Zentrifugelerin düzensiz calisip, Yeterince kaliteli Uran elde edilememesi saglandi.

Yahudistan tarafindan Iran´in Dostu olan Suriyede batirilmasi gerekiyordu.
Böylelikle Kara harekati olarak ispiyoncularinla, durumu tasiyamamzlik durumuna getirdikten sonra, zaman zaman, Savas ucaklarinla, Suriye askeri Birliklerinide Bomba yagmuruna tutuyordu.

Nede olsa, Filistinde Koca bir Ulusu Yok etmekte tecrübeliydiler!.

Bu durum, sonunda Rusyadan aldiklari Roket savunmasinla sonlandirildi.

Artik O Planlarida suya düstügünde, Galdiodan kalan bir Gücü, yeniden kullanmak kaldi ellerinde.

PKK´yi silahlandirip, Suriyede Faaliyetlerini güclendirme amacli, Suriyeye takviyeler baslamisti.

Resimlerde görüldügü gibi, Silahsiz yola koyulan PKK Unsurlari, bu durumdan Tayyiban tarafindan silahlandirilmislardi.
Bunun icin Suriye Topraklarinda teröristlerin geri cekilebilmesi icin alanlar hazirlanmis, bu Teröristleri takip eden Suriye Ordusunun Ucaklari, Helikopterleri düsürülmeye baslanmisti.

Kuyulari ard arda ellerine geciren Pesmerge teröristleri, Petrol Kuyularinla iyice sapitmislar, kuyudan cikan Petrolü, Barel´i (55Litresi) 13 dolardan Piyasaya sürmeye baslamislardi.

Tabiki burada Yahudistan kuruculari, "Ingilizler" Hayat kirikligina ugramis, Petrollerin onlarin eline verilmemesine kizmislardi.

Yörede olan Köylü bile, Savas alanlarina, traktörlerinle ve romoklarinla akin etmeye basladi.

Böylelikle oralardan elde edilen Petrol, Portatif arindirma teskilatinla, temizlenmis sekilde Piyasaya sürülmeye balamisti.

Bundan Pay alamiyan Pesmergeler, bu sefer aralarinda kanli Eylemler yapmaya baslamis, bir birilerini Öldürmeye baslamislardi.

Böylelikle PKK Yardiminla, Suriye Ordusunu yikma Planlarida suya düsmüstü.
Cünkü ITLER, Suriye Topraklarinda bir birilerine düsmüstü.

Kisa bir zaman icinde olusan Petrol kacakciligi bile burada durdurulmasi lazimdi.
Suriye Sinirinda olan, Alman Istihbarat örgütü tarafindan Cevre dinlendigi icin, buralardan yönlendirilmeye baslandi.

AKP Millet Vekilleri, böylelikle Suriye topraklarina girip, Teröristlerle Bomba Dolusu Arabalar hazirlamaya basladilar.

Tabiki burada AKP Milletvekilleri bu Arabalari süremezdi.
Aile Boyu Fotograflari cekildikten sonra yeniden cekilen AKP´li millet vekilleri, burada sadece beklemeye birakildi.

Salak Teröristlerde Kafa olmadigi icin, Bomba dolusu Arabalari reyhanliya süreceklerine, Ankaraya yol almaya baslamislardi.

Dedim ya, Alman istihbarat teskilati, (BND) Suriye sinirinda cevreyi dinliyor diye.

Böylelikle Almanlarin gözünden düsürmedikleri Bombadolusu Aralabalirin, Ankaraya dogru yol aldigini, Ankaraya bildirdiklerinde, Büyük bir telasa düstüler.

Yeniden telefon Hatlari, burada kizisip, terörislere olastiklarinda, yari yolu almis olan teröristler, Reyhanliya dogru yol almaya basladilar.

Simdilik bu kadar bilgi yetsin burada dimi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti