Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.14, 13:07   #1
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart 49 Rehine Serbest Bırakıldı.

ERDOĞAN: OPERASYONLA KURTARILDILAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Irak’ta bir süredir alıkonulan Musul Başkonsolosumuz, ailesi ve Başkonsolosluğumuzda bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, yapılan başarılı bir operasyonla kurtarılmıştır. Milli İstihbarat Teşkilatımız, alıkonulma hadisesinin başlamasından bugüne kadar meseleyi çok hassas şekilde sabırla, özveriyle takip etmiş; nihayetinde başarılı bir kurtarma operasyonu yapmıştır. Müsteşarımızdan sahada operasyona katılan görevlilerimize kadar Milli İstihbarat Teşkilatımızın her bir mensubuna da şahsım, ülkem ve milletim adına teşekkür ediyor; bu büyük başarılarından dolayı kendilerini yürekten tebrik ediyorum" dedi.

Başbakan Davutoğlu'nu, GAP Havaalanı'nda Vali İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ile öteki ilgililer karşıladı. Davutoğlu ile birlikte eşi Sare Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı da Şanlıurfa'ya geldi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, havaalanında, Musul'da rehin alınmalarının ardından konsolosluk çalışanlarıyla buluştu.

Görüşme sonrasında Öztürk Yılmaz'ın eşi ile telefonda görüşüp sohbet etti.

Davutoğlu rehinelerin serbest kaldığını Twitter hesabından şöyle duyurdu:

İşte rehinelerin tutulduğu binadan kareler:

Odatv.com

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.