Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.14, 18:43   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131111
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 49 Rehine Serbest Bırakıldı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Türk devletinin şüphesiz büyük bir başarısı bu olay
Lütfen gölge düşürmeye kalkmayalım.
Işid gibi cani bir örgütün elinden sağ salim rehineleri
kurtarmak kolay bişi değil,

Haberleri dikkatlice takip et.

250 Kamyon yardim gönderdim derken, Kuzey Irakta Türkmenlere 10 Kamyondan sadece 2´si geliyordu.

8 Kamyon nerelere gidiyor?.
Bu sekiz Kamyonun icinde olan Mühimmat ne Mühimmati?.

Suriye sinirinda bulunan Alman Istihbarat örgütü (BND) bunlarin Tutanaklarini yaptilar.

Avrupa Isid´i vurma karari aldiginda, acaba neden Türkiyeyi Devre disi birakti zannediyorsun?.

Daha mühimi ama, Isid´a Karsi gelmeye basladiklarinda, neden Türkmenlere degilde, Pesmergelere Silah yardimi yapiliyor?.

Bu PKK Unsurlari ne zamandan beri Avrupa Parlamentosunda, terörist degil denildi?.

PKK Irandan cikip, Suriyeye giderken yola Silahsiz gitmisti.
Onlarin Suriyedeki Silah Mühimmatini kimler tasidi?.

Petrol kuyularini ellerine gecirdiklerinde, Kendi örgütlerine degilde, Serberst piyasaya saldiklari Petrolden 13$/55Litresine olsa bile, ayda 20Miyon Dolar yapiyordu, kendi Ceplerine indirmeye basladiklarinda, aralarinda Bir birilerini yemeye baslamislardi.

Ardindan Reyhanlida Bomba dolu Arabalar patlamaya basladi.

Ayni Irakta Senelerden beri Irak´ta olan sistemle.

Ilk Bomba dolusu araba patladiginda, yardima kosan insanlar, o anda patlayan ikinci Bomba dolu Araba.
En azindan burada dur deyip, bu Taktiklerin nasil bir birine uydugunu sorgulamak lazimdi burada.

Ben sorguladim.
Takip ettim

Komplo Teorileri diye Duvara civiledikleriniz, iste oradan geliyor.
BND burada acik bir Kitap, sadece okuyabilmek lazim.

Yoksa Suriye sinirina Roket sistemi, ve Dinleme sistemi takildiginda, bunun sadece Suriyeylemi sinirli kalacaginin kanisindaydiniz?.

Roket sistemi takildi, Göya Türkiyeyi koruyacak.

Menzili 60/80 Kilometre, 140 Kilometre iceriye takiliyor, Roket sistemi.

Yahu bunlar neyi koruyacak?.

Suriyeden bir Bomba atildiginda, bunun en fazla 20 Dakka sonra yerine ulasacagi belli, Roket sistemi, anca 25 dakka sonra Ful Faaliyette.

Ne anlasilir bundan?.

Türkiyenin Batisinda olan, Düsmana ilk büyük savunmayi bile 80 kilometre icerden veriliyor.
Bunlar birak 80 kilometreyi, 140 Kilometre icinde bulunuyor.

Biraz daha gitseler, Ankaraya koyacaklardi Roketleri.

Stratejiden bu kadarmi Mahrum bunlar??.

Söyle Sorulari yeniden Toplayalim degilmi?.

10 Kamyondan 8´i nereye gitti?
Icinde neler bulunuyordu?.

Bu iki sorunun cevabini söyleyebilen, Cumhuriyet Savcisinin harekete gecmesini saglayabilir.

Sahi Cumhuriyet Savcilari soganmi soyuyor?.

Görüyorsun´ki ne kadar acik soru var degilmi?.

Bu kadar soruya karsi, bunlarin pesindenmi halen gidilir?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.