Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.14, 04:04   #10
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 100 tl'lik Kirayı Ödeyemeyince Sokağa Atıldılar..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Allah kimseyi merhametten mahrum etmesin.
Bir insanın ilk başta kendine merhameti olacak...

Kendisine merhameti olmayanın başkasına da merhameti olmaz.

Bana bunlara acımam için tek bir neden gösterebilir misiniz?

Git kendini bu hale getirenleri destekle, sonra da gazetelere gidip kendini acındır....

Ali İsmail yerde yatarken polislerle beraber ona tekme atanlar da böyle tipler netice itibarıyle...

Mesela Soma.

Bu aymazlar daha iyi iş koşulları ve madenlerde yaşam güvencesi isteyen iş arkadaşlarını sattılar... 50 lira alıp AKP mitinglerine sürü gibi götürülüp ''Tayyip'' diye bağırdılar.... Oylarıyla sadece kendi sonlarını değil, direnenlerin ve aslında kendi haklarını savunanların sonlarını da hazırladılar...

Şimdi ben bunlara mı merhamet duyayım, yoksa bunların yalakalığı yüzünden bunlarla birlikte ölenen direnişçi işçilere mi?

Maalesef... Satılmışa merhametim yok... Vere vere kalmadı.

Direnen herkesle omuz omuzayım ama meslektaşlarını satanlarla asla...