Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.14, 12:12   #8
Mihri Sultan
Uzman Üye

Mihri Sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 2172
Aldığı Teşekkür: 6531
Rep Derecesi : Mihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzelMihri Sultan gerçekten güzel
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: O Küçümsediğin ve Aşağıladığın Arap Kadın Aslında Sensin!

Kepez'i çok iyi bilirim. O tasvir ettiğin insanları da..! Antalya'nın yerlisini de yörüğünü de sonradan gelenini de..! Lafının nereye gittiğini anladım...

Yazında bir aşağılama hissetmedim bilakis birilerini aşağılayan zihniyete tencere dibin kara seninki benden kara demişsin ama anlayana..!

Suriyelilere gelince şuan Ayrancı'da , Hoşdere ve Çankaya ya CHP nin kalesinde bu mülteciler. AKP sayesinde komşu edildik. Artık kapımızı penceremizi daha sıkı örtüyoruz. Bir koloni gibi girip koloni gibi çıkıyorlar. Geçerken gözleri üzerimizde..!!

Ve neden burdalar AKP ye oy çıkmayan bu kaleye neden misafir ediliyorlar bunu da düşünmek lazım. AKP ye oy lazım ve oyun geldiği her şey makbuldür..
Bu insanlar vatandaşlık almadı. Cezai ehliyetleri yok yani her suçu işleyebilirler. Kaybedecek bişeyleri de yok en fazla sınır dışı edilirler..! Zaten t...cılık , uyuşturucu vs işlerine çoktan bulaştılar..

Hiç kimseye hiç bir şey sormuyorum herşeyin farkındayım ve onlar için gram üzülmüyorum. Gözümde onlar da onları getiren zihniyet kadar aynı..!