Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.14, 15:33   #60
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 987
Ettiği Teşekkür: 46022
Aldığı Teşekkür: 39595
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Benim Peygamberim Bedir Savaşında Kafa Kesti" - Fatih Tezcan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Ya sen be biçim filozofsun,
Sen bildiklerini kendine sakla,
Senin gibi inanmak zorundamıyım,
Sen nasıl sosysistsin, eminim onlarda senden şikayetçidir
Sen sosyalistlerin yüz karasısın valla

Din, insanın iç dünyası, nasıl inanacağı kendi bileceği iş
Kişinin inancı başkalarının hayatını tehdit etmiyorsa sıkıntı yok

Ha şimdi anladım, bizim böyle inanmamızdan
sende zarar görüyorsun, ak patinin yıllarca iktidarda kalması,
bunu hiç düşünmemiştim😃
Haklısın bizim gibi inanın diye zıplamanı şimdi anlıyorum😜
Güldürme insanı... Başka bir yerde daha sosyalizmi taçlandırıp beni sosyalizm ve sosyalistlerle çelişki içinde göstermeye çalışmıştın... Madem sosyalizm o kadar iyi ve hoşgörülü o zaman kendin neden sosyalist olmasın bre adam?

Bak önce ''Kişinin inancı başkalarının hayatını tehdit etmiyorsa sıkıntı yok'' diye başlayıp, ''Ha şimdi anladım, bizim böyle inanmamızdan
sende zarar görüyorsun'' diyerek aslında sizin o tuhaf inançsızlığınızın bu ülkeye verdiği zararı bilinç altından itiraf ediyorsun.

Farkındasın yani o din adına yapılan dayatmaların...

Evet sizin din diye yaptıklarınızdan zarar görüyorum. Ama sadece ben değil tüm ülke zarar görüyor...

Çalıp, çırpıyor, hırsızları koruyup, kollayıp, onları yakalayanları cezalandırıyorsunuz... Çaldıklarınızda,, yediğiniz haramda, girdiğiniz kul haklarında hep bizim yarattığımız değerler var...

Siz bu Cumhuriyet kurulalı beri, bu ülkeye katkı yapmak yerine hep bölücülerle el ele verip yıkmaya çalışanlardan oldunuz. Şu ülkenin harcında 2 damla suyunuz bir parmak çimentonuz yok! Ve şimdi din ve inanç adına laik sistem ne kurduysa komisyon alıp yok pahasına yabancılara satıp, paraları cukkalayıp, bir de utanmadan din ve inançtan bahsediyorsunuz...

Hadi ordan...

Bu ülkenin bölücü ve gerici olmayan öbür yarısı olan bizler artık dinci ve bölücü sülüklerle aynı ülkenin insanları olmama yönünde bir refleks geliştiriyoruz.

Dilerim bu ülke en kısa zamanda bölünecek ve siz bölücülerle, dinciler kendi devletinizi kuracaksınız...

Bize bunun yarısı kadar bir ülke ve yarısı kadar bir nüfus fazlasıyla yeter...
Yeter ki orda siz olmayın artık! Dininiz de, inancınıuz da sizin olsun!