Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.14, 16:00   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 985
Ettiği Teşekkür: 46006
Aldığı Teşekkür: 39564
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: O Küçümsediğin ve Aşağıladığın Arap Kadın Aslında Sensin!

Evet bay @ala'turka (aslında ala'franga) aynı dediğin gibi benim kitabımda birlik beraberlik yok''; yani teşhisin son derece doğru. Bölücüler ve gericiler bir yana; biz bir yana!

Yazdıklarımı yine anlamamışın. Zeka limiti diye bir şey var... Anladın sen onu!..

Ben kömüre, makarnaya muhtaç olup 50 lira parayla ya da işten çıkarılma tehditleriyle AKP' ye oy verenler ve AVM' lere sadece vitrinlere bakmak için gelenler olduğu gibi, o insanları o sefil duruma düşüren yeni İslamik burjuva hanım bacılarınızın da nasıl haram para harcadıklarını biliyorum...

İstersen sana o insanları AVM vitrinlerine bakmakla yetindirirken o insanların canını yok sayıp, iliklerine kadar sömüren burjuva islamik hanım bacılarını da anlatayım...

Mesela Soma' da kar hırsıyla insan canına giren rezil yeşil burjuvaların karılarının ve kızlarının alışverişlerini de anlatayım... Ama konu bu değildi... Sen benim yazdıklarımın bile vitrininde kalmış, içeriğini anlamamışın... Doğaldır da bu; çünkü siz şekilcisiniz! Dindarlığınız bile kadının girdiği şekilden ibaret!

Kafayı çalıştırır, zeka limitini zorlarsan zenginde olsa, fakir de olsa aslında o kapalı zihniyetin küçümsedikleri araplardan en ufak bir farkı olmadığını; tek bir farkları varsa o da bazılarının arapça, bazılarının türkçe konuşuyor olmasıdır...

O Suriyeli kapalı kadınlara gelince... Evet onlar da Suriye' nin islamik arap burjuvalarıydı. Ve yine onlar gibi kapanan başka Suriyeli bayanların da o AVM' lerin etrafında dilendiği de bir gerçek değil mi?

Ama hepsini topla aynaya baktır... Sadece dilleri farklı! Geri kalan ne varsa hep aynı!

Neyse... bu memleketin ortalama eğitim seviyesi İlkokul 4. sınıftan terk! Ben senin gibiler de anlasın diye o seviyede yazıyorum ama şimdi hala ilkokul 4 seviyesini tutturamayanlar da var... Biraz zeka limitini zorla; belki ortalamaya yetişirsin!