Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.14, 16:07   #12
Gökyüzü*
Üye

Gökyüzü* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 9
Ettiği Teşekkür: 13
Aldığı Teşekkür: 121
Rep Derecesi : Gökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Aptal
Standart Cevap: O Küçümsediğin ve Aşağıladığın Arap Kadın Aslında Sensin!

Yaşasın hümanizm..

Kendi üklelerin de olan Kürt insanını beğenmeyen insanlardan, başka yerlerden gelen insanları beğenmelerini beklemeyin. Yazının içeriği acı verici ama sizin ettiğiniz hakaretler daha acı verici. Daha üsluplu şekilde anlatılsaydı, daha yerinde olurdu bu yazı. İnsanları yadırgamak kimsenin haddine değildir. Oy vermiş olabilirler ama bu kadar hakareti hak etmiyorlar. Her koyun kendi bacağından asılır dostum.

Kendi halkını sevmeyen insan zannettiğimiz kişilerden, başka ülkeden gelen kişilere saygı duyulmasını beklemeyin.

Herkesin içinde bir ırkçılık, ön yargı vardır.

Saygılar.

Şükrü Erbaş
Gökyüzü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Gökyüzü*'in Mesajına Teşekkür Etti.