Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.14, 19:48   #18
Gökyüzü*
Üye

Gökyüzü* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 9
Ettiği Teşekkür: 13
Aldığı Teşekkür: 121
Rep Derecesi : Gökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerdeGökyüzü* Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Aptal
Standart Cevap: O Küçümsediğin ve Aşağıladığın Arap Kadın Aslında Sensin!

Araştırma yapmadığınız o kadar belli ki..

1- ev sahibi olayı öyle değil. Kadın kirasını veriyor ve ev sahibi gelip, tekrar istiyor. Ya ilişkiye gir yada para ver diyen bir ev sahibini siz de affetmezdiniz emin olun.

2- sanki yere hiç çöp atmıyorsunuz da kalkmış bunları şikayet ediyorsunuz. Komik..

3- Suriye'den gelen çocukları kaçırıp, çalıştıran kişiler de bu ülkeden ki benim arkadaşım bizzat kendi gözleri ile gördü Gaziantep'te. Erkeklere satılıyorlar.

Her insanın iyisi kötüsü vardır. Kalkıp genelleme yaparsak o zaman Türkiye rezalet bir ülkedir. Ve Almanya sizi istemediği zaman da Almanlara laf denilmeyecek. TÜRKLERİ sevmiyorlar diye. Türkler de Almanya'da ve diğer ülkelerde bu dediginiz şeyleri yapıyorlar.

Siz görmek istediğiniz şeyleri görüyorsunuz.

Ve eğer imkanım olsaydı emin olun bu dediginiz eve alıp bakma olayını çok düşündüm. Beni tanımadığınız için inanmaya bilirsiniz normal olarak ama bütün insanları aynı kefeye koyar iseniz bu sizin vicdan sorununuzdur.

Şükrü Erbaş
Gökyüzü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Gökyüzü*'in Mesajına Teşekkür Etti.