Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.14, 19:56   #20
Chevy
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 189
Ettiği Teşekkür: 2382
Aldığı Teşekkür: 7203
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: O Küçümsediğin ve Aşağıladığın Arap Kadın Aslında Sensin!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gökyüzü* Mesajı göster
Araştırma yapmadığınız o kadar belli ki..

1- ev sahibi olayı öyle değil. Adam kirasını veriyor ve ev sahibi gelip, tekrar istiyor. Ya kızını ver ya da para ver diyen bir ev sahibini siz de affetmezdiniz emin olun.

2- sanki yere hiç çöp atmıyorsunuz da kalkmış bunları şikayet ediyorsunuz. Komik..

3- Suriye'den gelen çocukları kaçırıp, çalıştıran kişiler de bu ülkeden ki benim arkadaşım bizzat kendi gözleri ile gördü Gaziantep'te. Erkeklere satılıyorlar.

Her insanın iyisi kötüsü vardır. Kalkıp genelleme yaparsak o zaman Türkiye rezalet bir ülkedir. Ve Almanya sizi istemediği zaman da Almanlara laf denilmeyecek. TÜRKLERİ seviyorlar diye. Türkler de Almanya'da ve diğer ülkelerde bu dediginiz şeyleri yapıyorlar.

Siz görmek istediğiniz şeyleri görüyorsunuz.

Ve eğer imkanım olsaydı emin olun bu dediginiz eve alıp bakma olayını çok düşündüm. Beni tanımadığınız için inanmaya bilirsiniz normal olarak ama bütün insanları aynı kefeye koyar iseniz bu sizin vicdan sorununuzdur.
Very well..

Ben o olayların yaşandığı şehirde bulunuyorum
Kızını ver diye bir olay tamamen iftiradır...
Arapseverlerin "kardeşlerini" korumak amacıyla uydurduğu zekice bir oyun
Gidin onların komşularına ailelerine sorun bakalım

Biz bilinçli vatandaşlar olarak yere çöp atmayız
Eğer atanlar olursada bunu belediye işçisini aşağılarcasına onun önüne Atmazlar.

Çocuklara edilen tecavüzlere bir kılıf bulamadınız sanırım...
Onuda her milletin iyisi ve kötüsü vardır gibi klişe ve bayat bir söz ile Geçiştirdiniz..

Neden imkanınız yok ?
Yoksa istemiyormusunuz ?
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Chevy'in Mesajına Teşekkür Etti