Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.14, 21:14   #29
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: O Küçümsediğin ve Aşağıladığın Arap Kadın Aslında Sensin!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Benim mahallemdeki sığınmacılara kol kanat geriyorum,
ihtiyaçlarına koşuyorum, misafirperverliğimi gösteriyorum,
Unutmayalımki onlar önce insan, yüz yıllarcada bir geçmişimiz var

Okyonuslar aşıp mazlum açeye halkını dahi yardımına koşan bir ecdadın
neslinden geliyorum, bizim genlerimizde var,
ateş çemberinden kaçan insanlara kapınızı açmışız çokmu?
Yazdıklarınızı dikkatli yazın..

Sizi bilemem ama Kobane'de Rojavada yaşanan onca dehşet onca acıya karşı hep sustunuz. Hükümetiniz ordaki Türkmen ve Kürt ve Yezidi insanlarına aynı müsamereyi göstermedi. Ordaki insanları IŞİD denilen canavarın eline bıraktı. Ne varki Ypg ve Peşmerge güçleri ordaki insanları korudular. Hoş onlar sizin gözünüzde pkk'lı felandı teröristi değilmi? Koruyanlar bu ülke için teröristi onu diyebilirsin(peşmerge hariç) ama bu saatten sonra emin olun o korunan halklar ordaki güçlere terörist gözüyle bakmıyor artık. Sizinle beraber milliyetçi cephede bu katliama bu acıya sessiz kaldı.. Bu sessiz kalışınızın faturası ile pkk'ya sempati olarak geri döndü!. Şimdi oradak türkmenlere özellikle sorsan ne diyecekler bakalım Türkiye hakkında?..

Dahada ne olur bilmiyorum? Bölgesel güç(!) olduğunuzu zannediyorsunuz. Ama daha elçilikteki insanları koruyamıyorsunuz..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.