Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.14, 23:24   #33
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39532
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: O Küçümsediğin ve Aşağıladığın Arap Kadın Aslında Sensin!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Sen beni ne kadar tanıyorsunda güvensiz buluyorsun?
Ben Türkiye cumhuriyetinin şerefli bir yurtdaşıyım,
Allahtan korkarım, günah işlemem,
Kanunlara saygılıyım suç işlemem
Benim düsturum bu,
Alışverişlerimde bile ürün sağlamsa ambalajı bozulmuş, etiketi kopmuş
olsa bile alırım, milli servetimiz zarar görmedin diye,
Ben hayatı bilerek yaşıyorum, hiç kimseye kinim nefretim olmaz
Elimden geldikçe çevreme faydalı olmaya çalışıyorum

Atatürkçü olduğunu söylüyorsun ama ortadoğunun diktatörlerine
arka çıkmayı ihmal etmiyorsun,
Esada demokrasi şartını koşan erdoğanla aralarını açılmasımı
bile anlamıyorsun
Hep yanlışlar ve çelişkilerdesin, haberin olsun
Güldürme insanı...

Dün Tayyip ve Esad kan kardeş misaliydi Tayyip' i destekledin.
Sonra Tayyip ABD ve İsrail gazına gelip Esad ı ''diktatör'' ilan etti yine Tayyip' i destekliyorsun... Yarın çıksa dese ki ''Esad' la aram düzeldi, yine kardeşimdir'' onu da desteklersin... Sen Tayyip ne yapsa desteklemeye kurgulanmışın bir defa...

Ortadoğu' da diktatörleri destekleyen sizlersiniz. Mesela Tayyip' i, Körfez' in en zalim arap krallıklarını destekleyen de sizsiniz...

Mesela Irak... Saddam' ı desteklemem ama Saddam ülkesinin petrolünü millileştirdi ve Amerikalılara peikeş çekmedi. Elbette bu milli duruşu desteklerim.

Kaddafi mesela... Yine petrolünü ABD' ye vermedi ve direndi... Elbet milli duruşunu desteklerim...

Esad... Adam emperyalizme ve siyonizme karşı aynı babası gibi direniyor ki elbet bu tutumu desteklerim...

Ve dikkat et... Tamam bunların zamanında da insanlar öldü; doğru... Ama unutma o ölen insanların kanına asıl girenler emperyalizm ve siyonizmdir...

Mesela Tayyip... Sayesinde Irak' ta 2 milyona yakın müslüman öldü ve muhterem o cani ve tecavüzcü ABD askerlerine dua etti...

Aslına bakarsan bu coğrafyada kan, Tayyip ve benzeri diktatörler yüzünden dökülüyor. Tayip' in Irak' ta sebep olduğu müslüman kanı yetmedi, sonra Libya' da kan döktürdü; şimdi ise Suriye' de kan döktürüyor.

Ha sen ''Türkiye Cumhuriyeti''' mi dedin?

Bak kendin yazmışın:
Alıntı:
Ben Türkiye cumhuriyetinin şerefli bir yurtdaşıyım,
Sayenizde ortalıkta Türkiye Cumhuriyeti falan kalmadı. Bankalardan, belediyelerden, valiliklerden ve bir çok kamu alanından ''TC'' ibaresi kaldırılırken nerdesin sen? Türkiye Cumhuriyeti' ni yerle bir etmeye çalışanlara tam Gaz destek ol, sonra da TC masalları oku...

Bence biraz tutarlı olmalısın. Adamın kendi bir kere ''ben Türküm'' diyememiş ama ''ben gürcüyüm'' demiş... Karısı keza arap ve bir kere bile Türk olduğunu söyleyememiş...

Hem bunların peşinde koş hem de ''Ben Türkiye cumhuriyetinin şerefli bir yurtdaşıyım'' de..

Olmuyor açıkçası...

Sen de olmadığının farkındasın da hala değilmiş gibi yapıyorsun.