Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.09.14, 19:03   #168
Seval
- Yalnızların Kraliçesi -

Seval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 1684
Aldığı Teşekkür: 2148
Rep Derecesi : Seval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmedeSeval muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Sekercik
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Alıntı:

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Eskiden derdim ki; İnsanın başına gelebilecek en kötü şey, bir gün 'yapayalnız kalmasıdır' Öğrendim ki; Hayatta insanın başına gelebilecek en kötü şey: Yapayalnız hissetmesine neden olan insanlarla yaşamasıdır. Goethe
Bu hafta özel yaşamınızda yaşanacak gelişmeler yeni kararları beraberinde getirebilir bunlar olumlu da olabilir olumsuzda! Hayatınızda ki insanların ve olayların yansıması derin ve güçlü sezgilerinizin size gösterdiği yolda kararlar alacak ve uygulayacaksınız. İçinizde biriken acılar isyana dönüşerek bitişleri beraberinde getirebilir. Her ne olursa olsun sezgilerinizi önemseyin başkalarının ne dediğine bakmadan kendi içinizde ki bilgeye güvenerek hareket edin. 24 Eylül 06:49’da Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile sağlığınız hassasiyet kazanabilir belli aralıklarla rahatsızlık duyduğunuz bir konu tekrar edebilir bu durumla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde göreceğiniz tedavi olumlu sonuçlar vereceği için panik yapmanızı gerektiren bir durum yoktur özenli olup sağlığınızı önemsediğiniz sürece. Ay’ın son günlerinde arkadaşlarınızın finansal talepleri söz konusu olabilir sizlere tavsiyem HAYIR demeyi bilmeli hatır gönül uğruna neye mal olacağını bilmediğiniz harcamalara yönelmemelisiniz.

Hayır demeyi benim kadar iyi bilen birini tanımıyorum , çok mu iddaalıyım ne
Seval isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Seval'in Mesajına Teşekkür Etti