Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.09.14, 13:16   #42
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6559
Ettiği Teşekkür: 103936
Aldığı Teşekkür: 147519
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Mısır Piramitleri, İnşası, Sırları, İçerisinden Kareler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Mısır'a gitmek, ilk sıralarımdaydı fakat karışık olması dolayısı ile korktum açıkcası.

Konu çok güzel ve detaylı olmuş belli. Lakin, şimdilik sadece resimlerine bakmakla yetindim. Müsait bir zamanımda, buradayım.

Ellerine sağlık teşekkürler ReaL...
Demişim

Ve bugüne kısmet oldu.

Mısır pramitleri hakkındaki bilgilerim, kabataslak, ana detaylarla belirliydi. İçinde barındırdığı gizemler kafamı kurcalamıştır hep.

Yapılışındaki bilinmezlikleree parelel olarak, içerisinin hala tam olarak keşfedilememesi de ayrı bir merak konusu.

Bütün bunlara dayanarak, dünyanın 7 harikasından birincisi olma hakkını haketmiş bana göre de.

Emeğin ve bilgiler için tekrar teşekkürler ReaL.

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.