Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.09.14, 15:24   #16
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131141
Aldığı Teşekkür: 42557
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türban Ortaöğretime Girdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gökyüzü* Mesajı göster
Ortaöğretim olsun kime ne? Şimdi ki çocukların aklı başın da. Okullara gidin bakın mini etekli giyinen çocuklar daha mı iyi? Herkes kendi özgürlük çerçevesi altın da giyinir kuşanır. Buna kimse izin veremez. Okula gelip başlarını açan çocukların durumlarını neden düşünmüyorsunuz? Kime ne zararı var baş örtüsünün? Okulda ki açık öğrenciler bile karşı değilken kime ne bu durum ?
Ben kapalıysam kime ne ? Ben okula kendi özgürlüğüm için kapalı gidiyorsam kime ne?

Bakın '' zorunlu '' olmuş olsaydı amenna. Ama zorunlu olmayan şeyler için kimseyi baş örtüsü ile yadırgamanız kimsenin haddi değildir.

Ama tabii sorsanız karşı değiliz baş örtüsüne dersiniz. Sadece lafta.

Ve saymana karsi, Basi acik olanlari Orrospu, ******** yapmis bulundun!.

Sacim uzun olmus olsa bile, Mini etek bana yakismaz, onun icin bacaklarim cok KILLI.

Sayet böyle bir Ortamda Görüslerini acma duygusuna kapilirsan, Cevaba kapali olmamalisin!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gökyüzü*
Türban zorunlu değilse kimse de burada ahkam kesemez!!
Baş örtülü olanlara yasak kalkıyor. Herkes baş örtüsü kullanacak diye bir şey yazmıyor. Yazmadı da.

Galiba surada bu Paylasimi gözden kacirdin, unutulmasin diye pesinde tasiyayim bari!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Veeee, Dayatmalar basladi!.

Böyle uygulamalari göndeme getiripte, Din´i alet yapmaya calisan Cübbeliler, Milletin Terbiyesinle ugrasmaya basladi.
Halbuki istedikleri daha baska sonuclar.

Dinimizde Tahrikten bahsedilirken, bunlar 9 Yasinda cocuklardan bile tahrik oluyorsa, ne zaman burada durulmali?.

Burada Polis istasyonlarinda bulunun bilgilendirmelerede dikkat etmek lazim, Raporlari okumak lazim.

Kundakta olan bebeklerin bile tecavüz edildiginde, "Tecavüzcü", Bebegin gülümsemesi beni tahrik etti diye rapora alinan belgeler.

En azindan burada anlasiliyor´ki, Din Sadece ve sadece Mana, essasen bu Sapiklari yoldan cekmek, Sünnetini Dibinden yapmak gerek!.

Bundan sonra dayatilmiyor diye, birsey söz konusu olamaz!.

Gezi olaylarinda bile, Istanbul, eski isminle Cübbeliler Kislasinin bulundugu Konstantinobelde, Satirlarla dolsanlar vardi, Bacilarimizin bacaklarina satirlarla girip, sirtina Tekme vuruyorlardi.

Halbuki simdi ayni O Satirlilar, Suriyede, Kuzey Irakta, emir üzerine Türkmenlerin Kafasini kesip, Bacilarimizi Dogu Anadoluda, 15 ila 30 dolar karsiligi satiyorlar!.

Bunlar gözünden kactimi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.